اعتبار آزمون آیلتس

اعتبار آزمون آیلتس

اعتبار آزمون آیلتس

برخی از دوستان درباره ی اعتبار آزمون آیلتس پرسیده اند: نمره ی آزمون آیلتس از تاریخ صدور کارنامه آن تا دو سال اعتبار دارد و بعد از آن تنها با کلام شفاهی میتوان از آن یاد کرد و در سازمانها و مراکز رسمی قابل قبول نخواهد بود. بنابراین کارنامه ای به لحاظ رسمی پذیرفته میشود که کمتر از دو سال از صدور آن گذشته باشد.

اعتبار آزمون آیلتس

اعتبار آزمون آیلتس تا دو سال می باشد و به همین دلیل اگر شما نیاز به ارائه آن به دانشگاه ها ی خارجی و یا موسسات آموزشی خارج از کشور و یا مهاجرتی دارید می توانید در این دو سال آن را به کسانی که تقاضای آیلتس از شما دارند ارائه دهید. اگر چه بعد از این دو سال مدرک آیلتس از این جهت که نشان دهنده سطح زبان انگلیسی شماست همچنان برای دوستانتان و یا کسانی که به صورت رسمی آن را از شما نمی خواهند دارای ارزش است اما می توانید دیگر آن را به جای رسمی ارائه دهید. دلیل اینکه اعتبار مدرک آیلتس دو سال است این است که سازمان های برگزار کننده این آزمون British Council , IDP Australia , Cambridge university معتقدند که بعد از این دو سال ممکن است شخص دچار فراموشی شود و از آنجا که ماهیت زبان فرار است نیاز به اثبات سطح زبان آموز وجود دارد.

 

اعتبار کدام مرکز برگزاری آزمون آیلتس بیشتر است ؟

قاعدتا بین مراکز رسمی برگزاری آیلتس تفاوتی به لحاظ اعتبار وجود ندارد. ولی در برخی کشور ها که تقلب و فساد اداری بیشتر صورت میگیرد ممکن است آن مرکز را تعطیل کنند. میتوانید قبل از ثبت نام ، اعتبار آن مرکز را از وبسایت رسمی آیلتس جویا شوید. در ضمن در این وبسایت هزینه ی آزمون و تاریخ برگزاری آزمونها را مشاهده خواهید کرد.

 

محصول جدید سرزمین زبان با نام پکیج شش ماهه ی زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

کانال تلگرام سرزمین زبان :

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

برای گوش دادن به آموزش های صوتی سرزمین زبان به صورت رایگان به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان مراجعه کنید.

اگر در  یادگیری زبان انگلیسی تنبلی می کنید و یا هرچه تلاش می کنید نتیجه ای حاصل نمی شود و حتی اگر برای یادگیری زبان انگلیسی با دیگران مشورت می کنید و جواب آن ها به شما جوابی گنگ است پیشنهاد ما خواندن مقالات مشاوره ای و برنامه ریزی سرزمین زبان می باشد.

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر مشاوران سرزمین زبان آماده ی پاسخگویی به سوالات مهاجرتی شما می باشند.

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه سرزمین زبان مهرنو تحت شماره 22465و شناسه ملی 10320891155 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link