اعتبار آزمون آیلتس

اعتبار آزمون آیلتس

اعتبار آزمون آیلتس

اعتبار آزمون آیلتس تا دو سال می باشد و به همین دلیل اگر شما نیاز به ارائه آن به دانشگاه ها ی خارجی و یا موسسات آموزشی خارج از کشور و یا مهاجرتی دارید می توانید در این دو سال آن را به کسانی که تقاضای آیلتس از شما دارند ارائه دهید. اگر چه بعد از این دو سال مدرک آیلتس از این جهت که نشان دهنده سطح زبان انگلیسی شماست همچنان برای دوستانتان و یا کسانی که به صورت رسمی آن را از شما نمی خواهند دارای ارزش است اما می توانید دیگر آن را به جای رسمی ارائه دهید.

 

برخی از دوستان درباره ی اعتبار آزمون آیلتس پرسیده اند: نمره ی آزمون آیلتس از تاریخ صدور کارنامه آن تا دو سال اعتبار دارد و بعد از آن تنها با کلام شفاهی میتوان از آن یاد کرد و در سازمانها و مراکز رسمی قابل قبول نخواهد بود. بنابراین کارنامه ای به لحاظ رسمی پذیرفته میشود که کمتر از دو سال از صدور آن گذشته باشد.

دلیل اعتبار دوساله مدرک آیلتس

دلیل اینکه اعتبار مدرک آیلتس دو سال است این است که سازمان های برگزار کننده این آزمون British Council , IDP Australia , Cambridge university معتقدند که بعد از این دو سال ممکن است شخص دچار فراموشی شود و از آنجا که ماهیت زبان فرار است نیاز به اثبات سطح زبان آموز وجود دارد.

 

اعتبار کدام مرکز برگزاری آزمون آیلتس بیشتر است ؟

قاعدتا بین مراکز رسمی برگزاری آیلتس تفاوتی به لحاظ اعتبار وجود ندارد. ولی در برخی کشور ها که تقلب و فساد اداری بیشتر صورت میگیرد ممکن است آن مرکز را تعطیل کنند. میتوانید قبل از ثبت نام ، اعتبار آن مرکز را از وبسایت رسمی آیلتس جویا شوید. در ضمن در این وبسایت هزینه ی آزمون و تاریخ برگزاری آزمونها را مشاهده خواهید کرد.

 

تابلو اعلان تخفیفات ویژه بسته ی آموزشی دوره ی شش ماهه ی آموزش زبان انگلیسی

50 درصد تخفیف پکیج آموزش زبان انگلیسی
یادگیری زبان انگلیسی در منزل
کانال تلگرام سرزمین زبان :
کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا ما را از نظرات و پیشنهادات خود در رابطه با مطالب وبسایت سرزمین زبان مطلع کنید 🙂

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link