ادامه تحصیل در سنگاپور

ادامه تحصیل در سنگاپور

ادامه تحصیل در سنگاپور

هر چند به نظر کوچک می رسد اما در حیطه ی تحقیقات و تحصیلات عالیه ، سنگاپور مکان بسیار فوق العاده ای است . اگر در مورد آن متقاعد شده اید بهتر است همه چیز بخوانید تا از این سفر که در آسیای جنوب شرقی قرار دارد اطلاعات شما کامل شود . همان طور که گزارشات جهانی ، سنگاپور را به عنوان مرکز تحقیقات و اختراعات در چند دهه اخیر می داند

ادامه ی تحصیل در سنگاپور
ادامه ی تحصیل در سنگاپور

اخیرآ رتبه ی هفتم را در سال ۲۰۱۴ در شاخص اختراعات جهانی به دست آورده است .

 

همه چیز به رویاهایتان بستگى دارد
براى تحقق رویاهایتان به تخیل براى رویا پردازى ، به شجاعت براى تصمیم گیرى ، به عشق بى نهایت براى رسیدن به هدف ، به انگیزه براى شور و هیجان ، به صبور بودن براى گذر زمان ، به پشتکار براى عبور از سختى ها ، به قدرت روح و روان براى قدم گذاشتن به ناشناخته ها و به یک ذهن سالم براى رهبرى و مدیریت نیاز داریم
نویسنده ابراهیم خلیل مهرنو

در رده بندی های رقابتی و گزارشات مبنی بر رقابت های جهانی اقتصادی فروم ، رتبه ی سوم را از آن خود کرده است . در میان چنین بافت رقابتی دانشگاه ها در سنگاپور در حال شناخته شدن می باشند . همان طور که ملیت های آسیایی به طور کلی موقعیت هایشان را در بازار تحصیلات جهانی تقویت می کنند سنگاپور در سال ۲۰۱۵ به عنوان پانزدهمین جایگاه قرار گرفته است . و انعکاس دهنده ی تلفیق دانشگاه هایی با رده بندی های بالاتر می باشد ، که بر گرفته از جوامع مختلف دانشجویی و کیفیت بالای زندگی می باشد .

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

دانشگاه ها در سنگاپور

در سنگاپور ۳۴ دانشگاه وجود دارد که از این تعداد ۶ دانشگاه ملی ، و دو دانشگاه در رده بندی دانشگاهی جهانی QS مطرح است . هر دوی اینها دانشگاه ملی سنگاپور و تکنولوژی نانینگ بین پنجاه دانشگاه برتر دنیا قرار دارد ، که با موضوعات متنوع جمعیتی بالغ بر سی هزار دانشجو را در خود جا داده است .

دانشگاه ملی سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور NUS ، در حال حاضر بیست و چهارمین دانشگاه به سال ۲۰۱۴ طبق آخرین گزارش رتبه بندی دانشگاهی QS ، آمده است . این دانشگاه با سایر دانشگاه های مطرح دنیا رقابت می کند . این دانشگاه نفر دهم در رشته های مکانیک ، شیمی ، عمران ، مهندسی برق ، معماری ، علوم بیولوژیکی ، جغرافی ، علوم محیط ، علوم مواد ،سیاست ، زبان شناسی می باشد .

دانشگاه تکنولوژی نانینگ

سنگاپور ، بعد از دانشگاه ملی دانشگاه مطرح دیگری دارد به نام دانشگاه تکنولوژی نانینگ که رتبه ی چهل و یکمین را در دنیا از آن خود کرده است . در رشته ی حسابداری و امور مالی ، هنر ، طراحی ، شیمی ، علوم کامپیوتر ، در بین پنجاه کشور مطرح دنیا می باشد . البته در رشته های زیر نیز در همین رده قرار گرفته که عبارتند از علوم ارتباطات ، مطالعات رسانه های گروهی ، مهندسی ، علوم محیط ، زبان شناسی ، علم مواد ، ریاضیات ، فیزیک ، روانشناسی و آمارنیز می باشد.

بخش دیگری از مشارکت های کالج امپریال لندن با این دانشگاه در رشته ی دارو سازی بوده است که در تابستان سال ۲۰۱۳ انجام شد .

مدیریت دانشگاه سنگاپور

این رشته در میان سایر رشته های تخصصی بسیار کارآمد است . البته در سایر رشته ها مانند حسابداری و امور مالی ، علوم کامپیوتر ، علم اقتصاد ، وکالت و آمار هم مطرح بوده است .

سایر دانشگاه های ملی در سنگاپور

سایر کالج ها و دانشگاه ها که با دانشگاه مطرح دنیا تشریک مساعی می کنند دانشگاه تکنولوژیو طراحی سنگاپور می باشد که البته با دانشگاه تکنولوژی ماساچوست آمریکا و دانشگاه ژی جنگ چین هم فعالیت های مشترک دارند . کالج Yale-NUS از دیگر فعالیت های بین المللی است که در فعالیت مشترک خود را در دانشگاه سنگاپور Yale آمریکا انجام داده است . این تشریک مساعی نشانگر اشتیاق دانشگاه های سنگاپور در فعالیت های بین المللی می باشد که البته بازخورد بسیار خوبی میان دانشجویان دارد .

 

واقعیت های مختصر و مفید

. زبان رسمی سنگاپور عبارت است از : انگلیسی ، ماندارین ، مالایی و تامیل می باشد.

. این ملیت بزرگ شصت جزیره را در دل خود جای داده است که معروف ترین آن Palau Ujonj است. این کشور جمعیتی بالغ بر ۵۳۹۹۲۰۰ دارد که ۶۲٪ آنها شهروند و ۳۸٪ آنها را مقیمان و دانشجویان و کارگران خارجی تشکیل می دهند .

. اندازه سنگاپور با کالیفرنیا یکی است .

. رانندگان در سمت چپ جاده رانندگی می کنند .

. کد شماره گیری بین المللی : ۶۵+

. واحد پول : دلار سنگاپور (SGD)

. منطقه جغرافیایی دارای ساعت یا نصف النهار معین : زمان استاندارد سنگاپور( UTC+8)

. این کشور در سال ۱۸۱۹ توسط بریتانیای کبیر پیدا شد و در سال ۱۹۶۳ استقلال خود را اعلام کرد که بخشی از مالزی محسوب می شد و در نهایت در همان سال به صورت یک ایالت مستقل جدا شد . (۱۹۶۵)

. سنگاپور جمهوری پارلمانی است که دارای سیستم پارلمانی یک مجلسی می باشد .

. در سال ۱۹۵۹ توسط رای گیری مردم دولت انتخاب شد .

. رئیس جمهور نقش تشریفاتی دارد .

. رهبریت دولت به دست نخست وزیر می باشد .

مشاوره و برنامه ریزی از سطح پایه تا آیلتس
مشاوره و برنامه ریزی از سطح پایه تا آیلتس

با آرزوی موفقیت و تصمیم گیری بهتر شما در ادامه تحصیل

سرسبز و جاری باشید

تهیه و تنظیم :

جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو مدیر و موسس سرزمین زبان 

سرکار خانم الهام دژکام مترجم سرزمین زبان

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

شبکه ی تصویری سرزمین زبان
رادیو اینترنتی سرزمین زبان
مشاهده محصولات سرزمین زبان
مقالات مشاوره و برنامه ریزی
عصرونه با سرزمین زبان

 

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم جلالی مشاور سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سامانه پیامک :

30004033

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد !

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

 

 

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link