اخذ ویزای کار در اسلواکی

اخذ ویزای کار در اسلواکی

اخذ ویزای کار در اسلواکی

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

اسلواکی  کشوری محصور به خشکی در اروپای مرکزی است. جمعیت آن حدود ۵٫۴ میلیون نفر و پایتخت آن براتیسلاوا است. شهر براتیسلاوا ۴۱۳ هزار نفر جمعیت دارد. واحد پول این کشور یورو است.

این کشور از غرب با جمهوری چک و اتریش، از شمال با لهستان، از شرق با اوکراین و از جنوب با مجارستان هم‌مرز است.

تاریخ استقلال این کشور ۱ ژانویه ۱۹۹۳، از چکسلواکی است. اسلواکی در سال ۲۰۰۴ به اتحادیه اروپا و در ۱ ژانویه ۲۰۰۹ به منطقه یورو پیوست. اسلواکی به همراه اسلوونی و استونی تنها کشورهای کمونیست سابق هستند که اکنون هم ‌زمان عضو اتحادیه اروپا، حوزه یورو، منطقه شنگن، و سازمان ناتو می‌باشند.

شهرت این کشور کوچک در اروپای مرکزی با جمعیت 5 میلیون نفری بعنوان یک مرکزتفریحی است. با توجه به چند تا از تماشائی ترین چشم اندازها در اروپا، شهرها و شهرک های تاریخی، قصرهای افسانه ای و خانه های اربابی، کوه های بزرگ، دشت ها و رودخانه ها، غارهای زیبا، پاتوق های چشمه های آب معدنی با فرصت های تفریحی فوق العاده و مردم خوش برخورد و روشنفکر، مسافرت به اسلواک برای هر ذوق و سلیقه ای مناسب است.

واحد پول این کشور یورو است. اقتصاد اسلواکی به تولید و صدور خودرو و وسایل الکترونیکی، به ویژه به آلمان وابسته است و موتور محرکه رشد اقتصادی اسلواکی به طور انحصاری تقاضای خارجی است.قانون اساسی اسلواکی آزادی ادیان را در این کشور تضمین می‌کند. ۶۸/۹٪ مردم این کشور مسیحی کاتولیک هستند.

 

کشور اسلواکی یکی از کم جمعیت ترین کشور ها می باشد. این کشور عضو شینگن می باشد و شما با اخذ اقامت این کشور می توانید وارد کشور های عضو شینگن شوید و به راحتی از امکانات این کشورها برخوردار شوید.

راه های بسیار زیادی برای ورود به کشور اسلواکی می باشد که یکی از این راه ها استفاده از نیروی کار می باشد که خود مراحل خاص خود را دارد. یکی از طرق اخذ ویزای کار این است که فرد در کشوراسلواکی یک دعوت نامه کاری از یک فرد دارای شرایط که دارای شرکت معتبردر این کشور است دریافت نماید که فرد نیز  باید شرایط مورد را داشته باشد.یکی دیگر از شرایط لازم پذیرفته شدن برای ویزای کار این است که  در آگهی پذیرفته شوید ، که طی مراحلی که ابتدا ۳ماه در داخل کشور سپس ۳ماه در اتحادیه اروپا آگاهی شود اگر شخص مورد نظر پیدا نشود از ایران یا کشور دیگر نیرو میگیرند ، وقتی شخص در این آگهی پذیرش شد می تواند برای اخذ ویزا اقدام نماید و کارفرما پس از آگهی شغل خود باید برای استخدام شخص متقاضی،  حقوقی را در نظر بگیرد که کل هزینه های شخص و خانواده ان را در بر داشته باشد . منظور از افراد با تجربه و زبده به افرادی اطلاق می گردد که از مهارت و تجربه حرفه ای در سطح بالایی برخوردار بوده و قصد مهاجرت به اسلواکی را دارند . معمولاً در صورتی به این افراد ویزای کار اعطاء می شود که فردی با همان مهارت وتجربه حرفه ای که مقیم آن کشور باشد را نتوان برای آن موقعیت شغلی پیدا کرد .

البته یک راه بسیار ویژه برای افرادی که می خواهند  به راحتی اقامت یک کشور را به دست بیاورند وجود دارد. شما می توانید از طریق ثبت شرکت و یا از طریق سرمایه گذاری و اخذ ویزای کشور اسلواکی اقامت کشورهای عضو شینگن را داشته باشید.

برای این کار شما به یک سری مدارک نیاز دارید من الجمله:

1-     مدارک هویتی

2-      نامه عدم سو پیشینه

3-     مدارک مالی مورد نیاز که باید پرینت حساب بانکی باشد این حساب در ایران و حساب خود شخص میباشد.

4-      مدارک هویتی همراهان

5-      مدارک مربوط به آزمایشات پزشکی که این آزمایشات در کشور اسلواکی انجام میشود. که شامل آزمایش خون و ادرار و اسکن سینه میباشد. بسیاری از افراد می توانند با ثبت شرکت در اسلواکی در کشورها ی دیگر حوزه شینگن به اقامت و کار مشغول شوند. در کشور اسلواکی میزان مالیات بسیار کم می باشد. در کل مخارجی که شما در این زمینه می توانید داشته باشید، هزینه ثبت مسایل مالیاتی و هزینه حسابداری می باشد.

با ثبت شرکت در کشور اسلواکی به شما یک کارت اقامت داده میشود که این کارت تا 5 سال تمدید میشود و نهایتا به شما اقامت دائم داده میشود. شما میتوانید تمامی کارهای خود را به ما بسپرید و تمامی کارهای خود را از طریق وکیل مستقیم در کشور اسلواکی پیگیری نمایید و همینطور می توانید از طریق انجام کار در کشور اسلواکی و در کنار آن ورود به کشور اتریش کارهای خود را از طریق شرکت ما در کشور اتریش پیگیری نمایید.

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

( موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو ارائه دهنده خدمات آموزش زبان انگلیسی و برنامه ریزی فردی از سطح پایه تا آیلتس با تدریس اساتید مطرح انگلستان و تهران یادگیری انگلیسی شما را تضمین می کند
جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید
رادیو اینترنتی سرزمین زبان )

در دهه ی اخیر مهارتهای انگلیسی یک اصل ناگریز است چرا که زبان انگلیسی ،زبان دنیاست و همه ی ما باید با آن جلو برویم . اگر از آن دسته افرادی هستید که زبان را جزو کارهای روزمره خود قرار نداده اید بلکه هرزگاهی وقت خود را به آن اختصاص می دهید. باید بگویم در ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون دچار مشکل می شوید ،و در روند یادگیری هم افت می کنید. شما نیاز به وقف کردن زمان دارید و خبرخوب ما در سرزمین زبان این است که با  گردآوری آنها توسط آقای ابراهیم خلیل مهرنو ،این فرصت را به شما می دهیم

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link