اخذ تابعیت در کشور مجارستان از طریق تولد

اخذ تابعیت در کشور مجارستان از طریق تولد

اخذ تابعیت در کشور مجارستان از طریق تولد

تابعیت اصولا به ارتباطی گفته می شود که فی مابین یک شخص حقیقی یا حقوقی و یک دولت ایجاد می شود که برطبق آن فرد به یک کشور انتساب داده می شود . این رابطه شامل سه عنصر سیاسی بودن ، معنوی بودن و حقوقی بودن می باشد .

یکی از اصلی ترین ویژگی های اخذ تابعیت ، دریافت آن از طریق تولد است . در این صورت تابعیت فرد به شیوه ی تولد کسب می شود و این امر کاملاً غیرارادی است.

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

اخذ تابعیت به شیوه ی تولد به دو صورت است :

  1. اخذ تابعیت از طریق خاک
  2.  اخذ تابعیت از طریق خون

” اخذ تابعیت از طریق خاک ” بدین معنا که  فرد متولد در یک کشور می تواند تابعیت آن کشور را اخذ نماید . در مورد بسیاری از کشورها اخذ تابعیت از طریق تولد در آن کشور مقدور نمی باشد ؛ بلکه از طریق خون است ؛ یعنی رابطه نسبی از طریقِ پدر و مادر منتقل می شود . البته انتقال ِتابعیت از طریق خون غالباً به تبعیت از پدر می باشد . اکنون در مواد قانون مدنی ایران نیز اینگونه مقرر شده است که تابعیت از طریق پدر ایرانی منتقل می شود .

لیکن در خصوص تولد اتباع بیگانه که از پدر ایرانی نیستند شک وجود دارد و فرآیند بر آن است که فرد ، شناسنامه ایرانی (تابعیت ایرانی) را اخذ نمی کند . شایان بیان است که در خصوص کشور مجارستان تولد منجر به اخذ تابعیت این کشور نمی گردد . به این معنا که در کشور مجارستان تولد مسبب اخذ تابعیت نیست. به بیان دیگر ، سیستم اخذ تابعیت در این کشور خون می باشد .

گفتنی است که سیستم اخذ تابعیت به شیوه ی تولد در بسیاری از کشورها مدام در حال تغییر است.

در رابطه با امر تابعیت و تفاوت آن  با اخذ اقامت ، نکات حقوقی آن را جمع آوری نموده و در قسمت مربوطه در وب سایتمان قرار داده ایم که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آنها مراجعه نمایید.

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

شبکه ی تصویری سرزمین زبان
رادیو اینترنتی سرزمین زبان
مشاهده محصولات سرزمین زبان
مقالات مشاوره و برنامه ریزی
عصرونه با سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link