اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور هلند

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور هلند

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور هلند

برطبق قوانین حقوق بین الملل خصوصی در بیشتر کشورهای دنیا مورد قبول است که در صورت ازدواج بین زوجین فرد می تواند در خصوص دریافت تابعیت اقدام نمایند. کشور ایرلند از این قاعده مستثنی نمی باشد. در نتیجه در صورتی که یک شخص با یک شهروند هلندی ازدواج نماید میتواند جهت اخذ تابعیت اقدام کند.

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

در برخی کشورها مانند ایران آثار حقوقی برای دریافت تابعیت در ازدواج با شوهر یا زن آن کشور تفاوت دارد. اما در خصوص کشور هلند ازدواج با مرد یا زن آن حتما به اخذ تابعیت منتهی می شود البته چنانچه که پرونده صحیح ارائه شود ودارای شاکله مناسب حقوقی باشد. شایان ذکر است در نظام حقوقی برخی کشورها مانند ایران ازدواج دارای آثار تحمیلی تابعیت میباشد. برای نمونه :در ماده 976 قانون مدنی کشور ایران چنانچه زن خارجی با مرد ایرانی ازدواج کند از دیدگاه قانون گذار خود به خود ایرانی به شمار می رود. در حالی که ازدواج مرد خارجی با زن ایرانی متضمن اخذ تابعیت نمی باشد.

همچنین در کشور هلند ازدواج با فرد هلندی مستلزم تقاضا جهت اخذ تابعیت میباشد و تا زمانی که شما تقاضا و پرونده را ارائه نکنید تابعیت به شما ارائه نمی گردد.

مشخص است اطلاعات حقوقی در خصوص ازدواج وشروط ضمن عقد ازدواج و اخذ تابعیت یا اقامت  در کشور هلند از طریق ازدواج دارای پیچیدگی ها و اصول حقوقی خود میباشد. شما میتوانید با مشاورین و وکلای زبده ما تماس حاصل نمایید وما با افتخار شمارا راهنمایی می کنیم.

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

شبکه ی تصویری سرزمین زبان
رادیو اینترنتی سرزمین زبان
مشاهده محصولات سرزمین زبان
مقالات مشاوره و برنامه ریزی
عصرونه با سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link