اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور مجارستان

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور مجارستان

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور مجارستان

با در نظر گرفتن نظام حقوقی بیشتر کشورهای دنیا ، یکی دیگر از طرق اخذ تابعیت در سایر کشورهای ازدواج می باشد . در نظامات گذشته حقوقی ، ازدواج  با یک مرد مقیم کشورمد نظر سبب تحمیل تابعیت می گردید.  به عنوان مثال در نظام حقوقی ایران ودر قانون مدنی مقرر گردیده که چنانچه خانمی با یک مرد ایرانی ازدواج نماید ، تابعیت ایرانی به آن خانم اعطا می شود و چنانچه زوج (مرد) خارجی با زنی که تابعیت ایران را دارد ازدواج کند ،یقیناً این ازدواج منجر به اخذ تابعیت نمی گردد . لیکن این وضع حقوقی دربیشتر کشرهای جهان تغییر نموده است .

در حال حاضر چنانچه فردی با تبعه ی کشوری ازدواج نماید ، می تواند اقامت کشور مذکور را اخذ نماید و بعد از مدتی که از اقامت بگذرد ، این اقامت تبدیل به تابعیت می شود .

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

درخصوص کشور مجارستان نیز چنانچه علاقمند مهاجرت با فردی ازدواج کند که تبعه آن کشور هست ؛ می تواند برای اقامت این کشور درخواست نماید .

البته لازم به بیان است که اقامت با تابعیت تفاوت دارد و معمولاً مدت زمان اخذ ویزا برای همسر مقیم یا همسر تبعه یک کشور دیگرمتفاوت است .

جهت دریافت اقامت کشور مجارستان به شیوه ی ازدواج ، شخصِ متقاضی می بایست یک سری فرم های ویژه را تکمیل نماید و مدارکی را به سفارت تحویل دهد تا بتواند اقامت این کشور را اخذ کند .

به بیان دیگر، چنانچه که شما با یک آمریکایی ازدواج نمایید (تبعه آمریکا) ، طول مدت دوره ای که اخذ ویزای همسر به طول می انجامد حدود شش ماه تا یک سال و نیم می باشد ، البته این مدت زمان برای فردی که گرین کارت آمریکا دارد و بخواهد همسرش را به آمریکا بیاورد حدود سه تا چهار سال است. در کشور مجارستان هم مانند آنچه در فوق توضیح دادیم تفاوت وجود دارد که شما با یک تبعه ازدواج کنید و یا با کسی که فقط اقامت دارد .

البته در بسیاری از کشورها پروسه برای هیچ یک از موارد (چه همراه برای فردی که تابعیت آن کشور را دارد و چه همراه برای فر دکیه مقیم آن کشور می باشد ) بیش از یک سال نخواهد بود.

در خصوص کشور مجارستان باید مدارک شما را بررسی نماییم تا تعیین کنیم که طول مدت اخذ اقامت از طریق ازدواج برای شما چه مقدار خواهد بود .

در مواقعی احکام صادره از کشورهای دیگر در ایران قابلیت اجرا دارند ؛ همانگونه که احکامی که در محاکم صالح ایران صادر می شود دربرخی از موارد در کشورهای ثالث معتبر و قابل اجرا خواهد بود .

در هر صورت چنانچه در خصوص امور حقوقی ازدواج در خارج از کشورنظیر ازدواج با تبعه خارجی ، آثار ازدواج با اشخاص مقیم کشور مجارستان ، دعوا علیه زوج یا زوجه ، اخذ اقامت از طریق ازدواج و این نوع مسائل حقوقی سؤال دارید ، می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید تا در صورت امکان به شما کمک نمایند.

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

شبکه ی تصویری سرزمین زبان
رادیو اینترنتی سرزمین زبان
مشاهده محصولات سرزمین زبان
مقالات مشاوره و برنامه ریزی
عصرونه با سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link