اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت دراسلواکی

اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت دراسلواکی

اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت دراسلواکی

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

اقامت اروپا

بهترین راه  اخذ اقامت در اروپا :

اتحادیه اروپا در حال شامل 28 کشور مستقل میباشد که به طور کلی کشورهای عضو اتحادیه خوانده می‌شوند و عبارت‌اند از آلمان، اتریش، اسپانیا، استونی، اسلوواکی، اسلوونی، ایتالیا، ایرلند، بلژیک، بلغارستان، پادشاهی متحده پرتغال، جمهوری چک، دانمارک، رومانی، سوئد، فرانسه، فنلاند، قبرس، لاتویا، لوکزامبورگ، لهستان، لیتوانی، مالت، مجارستان، هلند، یونان و کرواسی.

لازم است بدانید با دریافت اقامت اروپا از طریق یکی از این کشور ها میتوانید  در کل کشورهای اتحادیه اروپا و شنگن سفر نمایید و یا به کار، تحصیل و زندگی بپردازید. اگر مایل به اخذ اقامت اروپا هستید یکی از بهترین راههای دریافت اقامت کشورهای اروپایی از طریق  ثبت یک شرکت و فعالیت های اقتصادی می باشد. در صورتی که این راه را برای اقامت اروپا انتخاب نمایید تا ۵ سال اقامت موقت اروپا را دریافت خواهید کرد. به این اقامت اصطلاحا TR میگویند، یعنی Temporary Residence، اقامت موقت. سپس به مرحله ی  PR ، یعنی  residence  ، اقامت دائم میرسید و پاسپورت اروپایی دریافت خواهید کرد.

امروزه اکثر افراد تمایل به این دارند که سریعا راهی مطمئن پیدا کنند تا به اقامت اروپا ختم شود. اقامت اروپا پاسخ گوی بسیاری از نیاز ها و تمایلات  افکار تجاریست. همچنین خانواده های زیادی هستند که شرایط زندگی در کشور های اروپایی را بهترین نوع زندگی شناخته اند.

یکی از بی دردسر ترین راه های اخذ اقامت این است که با ثبت کردن شرکت، یک شخصیت حقوقی به شاکله ی  یک شرکت با سود خود، سالیانه مالیاتش را بپردازد تا طی ۵ سال این انتخاب به اخذ اقامت دائم بیانجامد. شما میتوانید شرکتی ثبت کنید تا بعد از گذشت ۵ سال به وسیله ی آن بتوانید اقامت دائم خود را از اروپا بگیرید.

تجار میدانند بیزنس در شرکت ها به واقع آن است که شرکت شما با پرداخت کمترین میزان مالیات بتواند بیشترین سود دهی را داشته باشد. از میان ۲۸ کشور اتحادیه، یکی از کشور هایی که شرکت شما در آن میتواند کمترین میزان مالیات را پرداخت کند کشور جمهوری اسلوواکی است.

این کشور حدودا ۵ میلیون نفر جمعیت دارد و میانگین سنی جمعیت آن ۳۶.۱ میباشد. کشور جمهوری اسلواکی از سال ۱۹۹۳ میلادی به استقلال رسیده و اکنون در جایگاهیست که میتوان از آن با عنوان بهترین موقعیت اقتصادی منطقه نام برد. همسایگی ان با اتریش، مجارستان، لهستان، جمهوری چک و اوکراین، و بهره وری از اب و هوای کوهستانی و دسترسی های سهل مهاجرتی به سایر کشور های عضو شنگن.موجب شده نگاه اکثریت مهاجرین به این کشور زیبا بیفتد. مهاجرت به کشور اسلواکی بسیار آسان و از طریق ویزای توریستی میباشد.

 

تمامی اعضای خانواده میتوانند همزمان مهاجرت کنند. با ثبت شرکت در کشور اسلواکی و پرداخت حداقل مالیات ، اقامت ۲۸ کشور اروپا را بگیرید.

امروزه تمام مراکز خدمات مهاجرتی که در این موضوع در حال فعالیت هستند، بعد از ثبت شرکت برای شما ممکن است بتوانند اقامت اروپا بگیرند. نکته اینجاست که در صورت بروز مشکل در اخذ کارت اقامت و منصرف شدن شما از پرونده، شرکتی که برای شما ثبت شده است با حد اقل۵ هزار یورو شاید بتواند بسته شود و از زیر بار مالیات رها شود. در صورتی که با استعانت از قرارداد فی مابین شما و کارشناسان شایسته ی موسسه ی حقوقی ملکپور میتوانید در مرحله ی ماقبل ثبت شرکت، کارت اقامتتان را اخذ فرمایید که این امر کاملا به نفع شماست.

در حال حاضر نقطه ی امید و تمایل همه ی کسانی که میخواهند از رفاه زندگی در کشور اتریش و سوئیس بهره مند شوند که در صدر کشور ها از لحاظ رفاه اجتماعی قرار دارند به ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسلواکی میباشد. زیرا کمتر از ۱ ساعت با این دو کشور فاصله  خواهند داشت.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی با شماره تلفن های موسسه تماسی حاصل کرده و از مشاوره ی رایگان بهره ببرید.

مزایای اقامت در کشور اسلواکی :

 • با دریافت اقامت در کشور جمهوری اسلواکی  شما قادر خواهید بود که بدون ویزا به تمامی کشورهای اروپایی حوزه شینگن سفر نمایید.
 • با اقامت کشوراسلواکی می توانید با تسهیلات ویژه شهروندان اتحادیه اروپا به راحتی به بیش از 140 کشور جهان از جمله انگلیس ،امریکا و کانادا مسافرت نمائید.
 • با اقامت در کشور جمهوری اسلواکی می توانید به راحتی در بانکهای اروپا و سراسر دنیا افتتاح حساب نمایید.
 • با اقامت در اسلواکی می توانید از مزایای تحصیلات رایگان در سطح اتحادیه اروپا بهره مند گردید.
 • با اقامت در کشور اسلواکی می توانید از امکانات رایگان درمانی و رفاهی در اتحادیه اروپا استفاده نمایید.
 • با اقامت اسلواکی می توانید در کشورهای مختلف اروپایی نسبت به خرید ملک و اجاره املاک اقدام نمایید.
 • با اخذ کارت اقامت اروپا از کشور اسلواکی امکان اخذ وامهای مختلف از بانکهای اروپا (وام خودرو، مسکن و کارتهای اعتباری و …) را خواهید داشت.
 • با اقامت در اسلواکی  فرصت تجارت با تمام جهان را خواهید داشت.
 • با اقامت اروپا امکان اخذ آسانتر ویزای ایالات متحده را دارید.
 • با اقامت کشور اسلواکی شهروند اتحادیه اروپا محسوب می شوید.
 • محدودیت های سنی برای کسب اقامت مطرح نمی باشد.
 • با این اقامت می توانید در طی چند سال پاسپورت دوم خود را دریافت نمایید.

امروزه مهاجرت با تعریفی جدید مطرح می شود و دیگر ذهنیت های گذشته درباره پدیده مهاجرت تغییر یافته است. شاید در گذشته مهاجرت فقط از روی اجبار بود اما امروزه مهاجرت به موضوعی عادی و طبیعی در همه دنیا تبدیل شده و مختص به ایران یا دیگر کشورهای شرقی نیست، امروزه مهاجرت به دلایل مختلف از قبیل تغییر شغل, تحصیلات, ازدواج, زندگی بهتر، تنوع در محل زندگی خود و خانواده و بسیاری دلایل دیگر می باشد. البته همواره مسئله اطلاعات صحیح، بزرگترین چالش برای مهاجران بوده و هست زیرا اگر با اطلاعات صحیح و کامل اقدام ننمایید علاوه بر صرف هزینه و وقت زیاد به مقصد نخواهید رسید و در همین مسائل سودجویان بسیاری آماده ی انجام اقدامات کلاهبردارانه و فریب کارانه هستند. پس   با سپردن کار به متخصصین علاوه بر آسودگی خیال در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه خواهید برسید.  ما با داشتن کارشناسان متخصص مهاجرت شما را از ابتدا تا اخذ اقامت همراهی خواهیم نمود.

پروسه مهاجرت شما توسط متخصصان حرفه ای بررسی و بهترین شرایط  را با مشورت با شما انتخاب و تمامی پروسه را  انجام خواهیم داد. شیوه کار ما به گونه ای است که هیچ ریسکی برای متقاضی ندارد و شما می توانید با خیال آسوده پروسه مهاجرت را آغاز نمایید. شانس اخذ اقامت ۹۹ درصد بوده و تنها در صورتیکه متقاضی مشکل درمانی یا کیفری داشته باشد پرونده مردود می شود.

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

( موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو ارائه دهنده خدمات آموزش زبان انگلیسی و برنامه ریزی فردی از سطح پایه تا آیلتس با تدریس اساتید مطرح انگلستان و تهران یادگیری انگلیسی شما را تضمین می کند
جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید
رادیو اینترنتی سرزمین زبان )

در دهه ی اخیر مهارتهای انگلیسی یک اصل ناگریز است چرا که زبان انگلیسی ،زبان دنیاست و همه ی ما باید با آن جلو برویم . اگر از آن دسته افرادی هستید که زبان را جزو کارهای روزمره خود قرار نداده اید بلکه هرزگاهی وقت خود را به آن اختصاص می دهید. باید بگویم در ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون دچار مشکل می شوید ،و در روند یادگیری هم افت می کنید. شما نیاز به وقف کردن زمان دارید و خبرخوب ما در سرزمین زبان این است که با  گردآوری آنها توسط آقای ابراهیم خلیل مهرنو ،این فرصت را به شما می دهیم

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link