آموزش صوتی زبان انگلیسی با موضوع مدیریت زمان با تدریس سرزمین زبان

آموزش صوتی زبان انگلیسی با موضوع مدیریت زمان با تدریس سرزمین زبان

آموزش صوتی زبان انگلیسی با موضوع مدیریت زمان  با تدریس سرزمین زبان

ما در سرزمین زبان با ارائه آموزش صوتی مکالمه زبان انگلیسی در بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان با موضوعات مختلف و کاربردی و استفاده از لغات و اصطلاحاتی که توسط بومیان انگلیسی زبان در مکالمه های روزمره شان به کار می برند شما را در امر یادگیری زبان انگلیسی همراهی می کنیم.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :

پیشنهاد می کنم در اولین قدم از شروع یادگیری زبان انگلیسی با گوش دادن به مکالمه های روزمره زبان انگلیسی و آموزش های صوتی و تصویری تلاش کنید تا مهارت شنیدار شما در مرحله اول تقویت شود به این دلیل که شما نیاز دارید گفته های انگلیسی را متوجه شوید و بعد بتوانید به انگلیسی صحبت کنید.

ما در سرزمین زبان از اساتید مطرح و بسیار موفق و متخصص در آموزش زبان انگلیسیاستفاده می کنیم و تمامی آموزش های صوتی مکالمه زبان انگلیسی در سرزمین زبان توسط استاد حامد رفیعی بهترین مدرس آموزش تکنیک های آیلتسدر تهران با لهجه آمریکایی و همچنین سرکار خانم اسکات از کشور انگلستان با لهجه بریتانیایی به صورت روزانه برای شما تدریس و آماده می شوند.

از شما دعوت می کنیم این آموزش صوتی مکالمه زبان انگلیسی با ترجمه فارسی با تدریس متفاوت استاد حامد رفیعی را بشنوید.

این درس از آموزش زبان انگلیسی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد خوشحال می شویم که با نظرات خود ما را در بهتر کردن کیفیت آموزش انگلیسی با سرزمین زبان همراهی کنید. 

پادکست امروز ما در مورد مدیریت زمان می باشد. مدیریت زمان یعنی اصول و روشی که بتواند در کمترین زمان ممکن بالاترین کارایی را برای ما به همراه داشته باشد. در این درس به مکالمه ای بین دو نفر گوش خواهیم داد که در آن یکی از آنها با استفاده از مدیریت زمان توانسته است در کار خود پیشرفت کند و برای دوست خود در مورد این روش توضیح می دهد که چگونه بتواند کارهای خود را با زمانبندی خاص مدیریت کند. در واقع این درس هم به شما زبان انگلیسی را آموزش می دهد و هم نحوه مدیریت کردن زمان. پس اگر می خواهید در کارهای خود موفق شوید و در کمترین زمان ممکن بالاترین کارایی را داشته باشید همین الان درس امروز را گوش کنید و استفاده ببرید.

یادگیری زبان انگلیسی


Ruby: I’m snowed under with work! I can’t seem to keep up with everything I have to do. You’re always so organized and efficient. How do you do it? 

Ian: I’m not always organized and efficient, but I’ve gotten better since I read a book about time management. I use a few tools that the book recommends, which help me to plan and to keep track of deadlines. 

Ruby: Do you think it would help me? 

Ian: Definitely. This is what I do. I keep a to-do list of all of the things I need to do. Then, I decide which tasks are high-priority and which have low- priority. I write down the deadline I’m given for the task or I assign a deadline of my own, and I make a note of the most urgent tasks. 

Ruby: That seems pretty simple, but how do I keep track of the progress I make on a task? Sometimes things just slip through the cracks for me. 

Ian: I do a couple of things. First, I keep my list updated. I check off or cross off those that I’ve done. I also put reminders for myself on my computer to help me with scheduling. It helps me to remember my appointments and to allocate my time better. 

Ruby: That sounds like a great system. All I need now is some extra time so I can start doing some time management! 

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

شبکه ی تصویری سرزمین زبان
رادیو اینترنتی سرزمین زبان
مشاهده محصولات سرزمین زبان
آموزش زبان انگلیسی
آموزش آیلتس
مقالات مشاوره و برنامه ریزی
عصرونه با سرزمین زبان
آموزش زبان انگلیسی
مشاوره رایگان آزمون آیلتس

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این آموزش صوتی توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد !

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link