آموزش صوتی زبان انگلیسی با موضوع فرار از دست پلیس با تدریس سرزمین زبان

آموزش صوتی زبان انگلیسی با موضوع فرار از دست پلیس با تدریس سرزمین زبان

آموزش صوتی زبان انگلیسی با موضوع فرار از دست پلیس با تدریس سرزمین زبان

ما در سرزمین زبان با ارائه آموزش صوتی مکالمه زبان انگلیسی در بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان با موضوعات مختلف و کاربردی و استفاده از لغات و اصطلاحاتی که توسط بومیان انگلیسی زبان در مکالمه های روزمره شان به کار می برند شما را در امر یادگیری زبان انگلیسی همراهی می کنیم.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :

پیشنهاد می کنم در اولین قدم از شروع یادگیری زبان انگلیسی با گوش دادن به مکالمه های روزمره زبان انگلیسی و آموزش های صوتی و تصویری تلاش کنید تا مهارت شنیدار شما در مرحله اول تقویت شود به این دلیل که شما نیاز دارید گفته های انگلیسی را متوجه شوید و بعد بتوانید به انگلیسی صحبت کنید.

پادکست امروز ما در مورد فرار از دست پلیس می باشد. موضوع درس امروز ما تا حدودی جنایی است و لغاتی هم که آموزش داده ایم تا حدی مربوط به موضوع جنایی و فرار از دست قانون و پلیس است. در این درس داستانی را گوش خواهید داد که در آن یک جانی بعد از تغییر چهره از کشور با پاسپورت جعلی خارج شده و به کشور دیگری فرار کرده است. هدف ما از تهیه این درس این است که به شما لغات و اصطلاحات در موضوعات و مباحث مختلف را آموزش دهیم تا بتوانید در مورد هر موضوعی که می خواهید به راحتی صحبت کنید و دچار مشکل نشوید. در واقع سرزمین زبان سعی میکند خود را محدود به موضوعات خاص نکند و تا آنجا که ممکن است به موضوعات گسترده بپردازد و اصطلاحات و لغات کاربردی را آموزش دهد.

یادگیری زبان انگلیسی

پادکست آموزشی زبان انگلیسی


I read an article in the newspaper this morning about a man who had been on the lam for 12 years.  He was wanted by the police because they believed he had committed a murder.  But before the man could go to trial, he bolted and left the country.  He has been on the “Most Wanted” list in this state ever since.
 
How did he get away?  The police had confiscated his passport, but he wore a disguise and became a stowaway on a ship heading for China.  While on the boat, he kept out of sight and was holed up in the cargo section of the ship the entire time.  No one even had an inkling that he was on the ship!  When the ship arrived in China, he got off and immediately assumed a new identity.  At first, he didn’t have any identification and he had to go underground, but eventually, he made enough money to buy a passport on the black market. 
 
How did he get caught?  He tried to reenter the United States and the security officers at the airport saw that his passport was forged.  He was nabbed right away and he’ll be going to trial soon.  That is, unless he escapes!


ما در سرزمین زبان از اساتید مطرح و بسیار موفق و متخصص در آموزش زبان انگلیسیاستفاده می کنیم و تمامی آموزش های صوتی مکالمه زبان انگلیسی در سرزمین زبان توسط استاد حامد رفیعی بهترین مدرس آموزش تکنیک های آیلتسدر تهران با لهجه آمریکایی و همچنین سرکار خانم اسکات از کشور انگلستان با لهجه بریتانیایی به صورت روزانه برای شما تدریس و آماده می شوند.

از شما دعوت می کنیم این آموزش صوتی مکالمه زبان انگلیسی با ترجمه فارسی با تدریس متفاوت استاد حامد رفیعی را بشنوید.

این درس از آموزش زبان انگلیسی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد خوشحال می شویم که با نظرات خود ما را در بهتر کردن کیفیت آموزش انگلیسی با سرزمین زبان همراهی کنید. 

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

شبکه ی تصویری سرزمین زبان
رادیو اینترنتی سرزمین زبان
مشاهده محصولات سرزمین زبان
مقالات مشاوره و برنامه ریزی
عصرونه با سرزمین زبان
بسته طلایی سرزمین زبان
پکیج طلایی آموزش زبان انگلیسی

مشاوران ما:

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

 

مشاوره رایگان زبان
مشاوره رایگان انگلیسی

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این آموزش صوتی توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد !

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link