آموزش صوتی زبان انگلیسی با موضوع افراد پولدار و افراد فقیر با تدریس سرزمین زبان

آموزش صوتی زبان انگلیسی با موضوع افراد پولدار و افراد فقیر با تدریس سرزمین زبان

آموزش صوتی زبان انگلیسی با موضوع افراد پولدار و افراد فقیر با تدریس سرزمین زبان

ما در سرزمین زبان با ارائه آموزش صوتی مکالمه زبان انگلیسی در بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان با موضوعات مختلف و کاربردی و استفاده از لغات و اصطلاحاتی که توسط بومیان انگلیسی زبان در مکالمه های روزمره شان به کار می برند شما را در امر یادگیری زبان انگلیسی همراهی می کنیم.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :

پیشنهاد می کنم در اولین قدم از شروع یادگیری زبان انگلیسی با گوش دادن به مکالمه های روزمره زبان انگلیسی و آموزش های صوتی و تصویری تلاش کنید تا مهارت شنیدار شما در مرحله اول تقویت شود به این دلیل که شما نیاز دارید گفته های انگلیسی را متوجه شوید و بعد بتوانید به انگلیسی صحبت کنید.

ما در سرزمین زبان از اساتید مطرح و بسیار موفق و متخصص در آموزش زبان انگلیسیاستفاده می کنیم و تمامی آموزش های صوتی مکالمه زبان انگلیسی در سرزمین زبان توسط استاد حامد رفیعی بهترین مدرس آموزش تکنیک های آیلتسدر تهران با لهجه آمریکایی و همچنین سرکار خانم اسکات از کشور انگلستان با لهجه بریتانیایی به صورت روزانه برای شما تدریس و آماده می شوند.

از شما دعوت می کنیم این آموزش صوتی مکالمه زبان انگلیسی با ترجمه فارسی با تدریس متفاوت استاد حامد رفیعی را بشنوید.

این درس از آموزش زبان انگلیسی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد خوشحال می شویم که با نظرات خود ما را در بهتر کردن کیفیت آموزش انگلیسی با سرزمین زبان همراهی کنید. 

پادکست امروز ما در مورد افراد پولدار و افراد فقیر می باشد. مکالمه ای را برایتان آماده کرده ایم که در آن دو شخص در مورد وضعیت اقتصادی در کشور خود صحبت میکنند و به توصیف فاصله طبقاتی بین افراد پولدار و فقیر میپردازند. شاید با خودتان فکر کنید که لغات مربوط به پولداری و بی پولی بیشتر از 3 یا 4 واژه نباشد ولی کاملا در اشتباهید. زبان انگلیسی گنجینه ای از اصطلاحات مختلف می باشد که برای هر واژه ای اصطلاح خاص آن را دارند و در بیشتر مواقع از این اصطلاحات استفاده میکنند. اهمیت اصطلاح در زبان انگلیسی بر هیچکس پوشیده نیست و تمامی کسانیکه درگیر یادگیری زبان انگلیسی هستند می دانند که یادگیری اصطلاح بسیار مهمتر از موضوعات دیگر است. ممکن است فیلمی را تماشا کنید و بیش از نیمی از آن را متوجه نشوید و با خوداتن فکر کنید که چند سال زبان انگلیسی مطالعه کرده اید ولی هنوز هم مشکل دارید. مشکل اینجاست که شما اصطلاحات رایج انگلیسی زبانان را یاد نگرفته اید و در موسسات بیشتر تاکید بر روی لغات رسمی و کلیشه ای بوده است. در سرزمین زبان سعی کرده ایم در پادکست های آموزشی اصطلاحات رایج و لغات محاوره ای را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان آموزش دهیم تا از یادگیری آنها لذت ببرید.

یادگیری زبان انگلیسی

پادکست آموزشی زبان انگلیسی


Lynn: I’ve been trying to help Monica find an apartment, but it’s impossible to find anything affordable on this side of town and near her work. The only thing that’s within her budget would require a 50-minute commute each way! 

Santiago: I know. It’s become really ridiculous. I’m reading an article about how the income gap between the rich and the poor in this country is getting wider and wider. Poverty is the worst it’s ever been in cities like L.A., while you see affluence everywhere. 

Lynn: I know I poor-mouth sometimes, but at least I can afford the basic necessities. 

Santiago: Yeah, I do the same thing. I feel like such a hypocrite sometimes. The other day, I was feeling sorry for myself because I couldn’t afford the fancy new car I wanted. My old car isn’t that old! I’ve only had it for five years and it still works, most of the time. I forget about people who don’t have a car and are living on food stamps. 

Lynn: Me, too. Looking for an apartment with Monica has really put things into perspective for me. The next time I complain about not having enough money for a pair of new shoes or to take a vacation, remind me of the great inequities of this world, will you? 

Santiago: Sure, only if you’ll do the same for me when I try to tell you that I really need that flat-screen TV. 

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

شبکه ی تصویری سرزمین زبان
رادیو اینترنتی سرزمین زبان
مشاهده محصولات سرزمین زبان
آموزش زبان انگلیسی
آموزش آیلتس
مقالات مشاوره و برنامه ریزی
عصرونه با سرزمین زبان
آموزش زبان انگلیسی
مشاوره رایگان آزمون آیلتس

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این آموزش صوتی توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد !

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link