آموزش تضمینی آیلتس (قسمت دوم) – تبلیغات رنگارنگ تنها برای جلب مشتری

آموزش تضمینی آیلتس (قسمت دوم) – تبلیغات رنگارنگ تنها برای جلب مشتری

آموزش تضمینی آیلتس (قسمت دوم)

خیلی از ماها تبلیغات رنگی آموزش تضمینی آیلتس در تهران و سایر شهرها را در رسانه ها یا جاهای دیگر می بینیم . در این مقاله می خواهیم آموزش تضمینی آیلتس را به صورت تخصصی کالبد شکافی کنیم.

در میان زبان آموزان ، گروهی بنا بر نوع هدفی که دارند و برای دستیابی به آن تلاش می کنند ، ناگزیر از کسب نمره ای مطلوب در آزمون آیلتس هستند.

آموزش تضمینی آیلتس
آموزش تضمینی آیلتس

اگر قسمت اول مقاله آموزش تضمینی آیلتس را نخوانده اید ، میتوانید از طریق دکمه ی زیر به صفحه ی قسمت اول این مقاله هدایت شوید 😃 👇

مقدمه ای از آموزش تضمینی آزمون آیلتس:

در میان زبان آموزان ، گروهی بنا بر نوع هدفی که دارند و برای دستیابی به آن تلاش می کنند، ناگزیر از کسب نمره ای مطلوب در آزمون آیلتس هستند. بسیاری از متقاضیان برای رسیدن به این هدف کوتاه مدّت که نتایج بلند مدّتی دارد، به هر روش و منبع آموزش آیلتس که در دست باشد ، متوسّل می شوند. روش ها و منابعی که 90 درصد آن ها بازده و نتیجه ی مطلوبی را که مدّ نظر زبان آموز است به ارمغان نمی آورند. در واقع می توان گفت ماهیّت و کیفیّت اصولی که روش های آموزش آیلتس بر پایه ی آن شکل گرفته اند ، پشت تبلیغات رنگارنگ و حتّی گاه افسونگر مؤسّسات ، پنهان شده و در نتیجه نادیده گرفته می شوند. در یک کلام زبان آموزی که تمام امید خود را به روشی از روش های آموزش آیلتس معطوف کرده، در یک چشم بر هم زدن، بودجه و وقت خود را از دست رفته می بیند.

تبلیغات آموزش تضمینی آزمون آیلتس:

متأسّفانه یکی از تبلیغات پر زرق و برق آموزش آیلتس ، آموزش تضمینی آیلتس است که ذهن و فکر بسیاری از زبان آموزان را به ویژه کسانی که فرصت کمی برای کسب نمره ی مطلوب در آزمون آیلتس دارند، به خود جلب می کند. بسیاری از مؤسّسات با برچسب آموزش تضمینی آیلتس ، سعی در القای این نکته به زبان آموزان دارند که روش ما، روشی مطمئن و مدرن است که جز نتیجه ای که شما می خواهید برایتان در پی ندارد. به همین دلیل با قاطعیّت و جرأت روش خود را با عنوان آموزش تضمینی آیلتس ارائه می دهند و ضمانت آموزش خود را عودت 100 درصد یا تمام شهریه ی پرداختی در صورت عدم کسب نمره ی لازم در آزمون آیلتس ، اعلام می کنند. اما نکته ای که سرزمین زبان بر خود لازم می داند که به زبان آموزان و متقاضیان آزمون آیلتس یادآوری کند این است:

خداوند به ما به عنوان اشرف مخلوقات ، نیروی تفکّر وتعقّل اعطا کرده تا بهترین مسیر برای رسیدن به موفّقیّت را تشخیص داده و در آن قدم گذاریم. مسیری که مسلّماً ره صدساله را یک شبه طی نمی کند. مسیری که بدون شک باید مجموعه ای از مؤلّفه های لازم را در کنار هم داشته باشد تا برای رسیدن به مقصد ، مسیری کامل و امن باشد.

انسان به دلیل نیروی تفکّر وتعقّلی که دارد ، به صورتی خلق نشده که هر چیزی را ندیده و نشناخته قبول و باور کند.

آموزش تضمینی آیلتس ، عنوانی کلّی است که تمام اجزایش در پرده ای از ابهام پنهان شده است. تضمین؟ چه تضمینی؟ با کدام روش؟ با کدام اصول؟ با کدام علم؟ با کدام منبع؟

هر فردی توانایی ها و استعدادهایی متفاوت از سایرین دارد. آیا آموزش تضمینی آیلتس می تواند جوابگوی تمام افراد با تمام استعدادها و توانایی ها باشد؟

آیا زبان آموزی که در سطح مبتدی است، برای کسب نمره ی بالای 6 در آزمون آیلتس به همان مقدار زمان نیاز دارد که زبان آموزی با سطح آموزشی متوسط؟

 

اگر خوب دقّت کنیم، آیا به این نتیجه نمی رسیم که این تبلیغات رنگارنگ تنها برای جلب مشتری است؟ 🙂

 

توصیه ما برای استفاده از آموزش تضمینی آزمون آیلتس:

سرزمین زبان به عنوان مجموعه ای که تمام نگاه خود را به سمت انتخاب و ابداع روشی علمی و متناسب با توانایی ها و استعدادهای زبان آموزان برای تسلّط قطعی بر زبان انگلیسی معطوف کرده ، با قاطعیّت خط بطلانی بر تمام تبلیغاتی که با عنوان آموزش تضمینی آیلتس و بدون پایه و اساس علمی واصولی است ، می کشد.

آموزش تضمینی آیلتس به واقع نمی تواند جوابگوی طیف های مختلف زبان آموزان در سطوح مختلف باشد. زبان آموزی که در سطح مبتدی است برای موفّقیّت و کسب نمره ی بالای 6 در آزمون آیلتس باید ، باید و باید حدّاقل 7 ماه ، با برنامه ی دقیق آموزشی ، آموزش ببیند. در غیر این صورت به هیچ وجه نمی تواند به هدف خود برسد. نه تنها در زبان انگلیسی ، بلکه در هر رشته ی دیگری نمی توان با کمتر از 7 ماه به تسلّط نسبی در آن رسید. در یک تشبیه می توان آزمون آیلتس را به آزمون کنکور مانند کرد. دانش آموزی که هیچ پیش زمینه ی فکری نسبت به دروس خود ندارد ، چگونه می تواند بدون برنامه و تنها در 2 یا 3 ماه در کنکور پذیرفته شود؟ اگر کسی به شما بگوید که من تضمین می کنم در این مدّت کوتاه در کنکور قبول شوید ، چه برخوردی از خود نشان می دهید؟ آیا این ادّعا مضحک نیست؟ تضمین چیست؟ کدام تضمین؟ آن چه که می تواند قبولی در آزمون های مختلف از جمله کسب نمره ی بالای 6 در آزمون آیلتس را ضمانت کند، منابع کارآمد ، تدریس علمی و مؤثّر که مهارت های لازم را در اختیار زبان آموزان قرار دهد ، روش اصولی و برنامه ریزی دقیق برای آموزش است.

سرزمین زبان با جرأت و قاطعیّت اعلام می کند که این چهار مؤلّفه تنها 50 درصد قبولی شما را تضمین می کند. 50 درصد دیگر تلاش و پیگیری و همّت زبان آموزان است. تلاش ، تلاش و تلاش.

اگر دنیایی از روش ها و برنامه ها و منابع در اختیار داشته باشید اما عملی در کار نباشد راه به جایی نمی برید و بالعکس؛ اگر تلاش کنید ولی بدون ابزار لازم آموزشی به در بسته ی آزمون آیلتس بکوبید ، این در گشوده نخواهد شد.

 

زبان آموزان عزیز تضمین شما برای موفّقیّت در آزمون آیلتس این پنج مولّفه است نه تبلیغات آموزش تضمینی آیلتس که هیچ پشتوانه ی علمی و اصولی ندارد. ضمانت در وجود خود شماست که باید آن را احیا کنید.

سرزمین زبان با علم به این نکات و مشکلات بازارهای تجاری آموزش تضمینی آیلتس ، عوامل موفّقیّت شما را در خود شما جسته و به خدمت گرفته است. برنامه ریزی 7 مرحله ای یکی از آن ابزارهایی است که توانایی ها و استعدادهای زبان آموزان را مدّ نظر قرار داده و هر زبان آموز را بنا بر توانایی هایی که دارد در یکی از این مراحل قرار می دهد. یک فرد مبتدی باید حدّاقل 7 ماه در برنامه های آموزشی سرزمین زبان، آموزش ببیند و کسانی که در سطوح دیگری هستند مدّت زمانی کمتری را برای رسیدن به هدف خود نیاز دارند. در پایان این مراحل کسی که قبولی شما را در آزمون آیلتس تضمین می کند، خود شما اید.

دوستان عزیز زبان آموز، عمر و نیروهای مادی و معنوی انسان بیش از این ها ارزش دارد که بخواهیم اجازه دهیم هر کسی که خواست، از آن ذخایر مشتی بگیرد و با خود ببرد. به جای آن که چشم به دیگران داشته باشیم که برای موفّقیّت ما چه می کنند، بایید خودمان دست به کار شویم. سرزمین زبان همواره در کنار شماست.   

یادتان باشد: به هر کاری که اراده کنیم تواناییم ، اگر آن گونه که سزاوار است پیگیر باشیم… 

 

تهیه و تنظیم : ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاوره آموزشی سرزمین زبان

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا آیلتس
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا آیلتس

تابلو اعلان تخفیفات ویژه بسته ی آموزشی دوره ی شش ماهه ی آموزش زبان انگلیسی 

50 درصد تخفیف پکیج آموزش زبان انگلیسی
یادگیری زبان انگلیسی در منزل
کانال تلگرام سرزمین زبان :
کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا ما را از نظرات و پیشنهادات خود در رابطه با مطالب وبسایت سرزمین زبان مطلع کنید 🙂

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link