آموزش انگلیسی تجاری با 9 کتاب برتر الکترونیکی

آموزش انگلیسی تجاری  با 9 کتاب برتر الکترونیکی

آموزش انگلیسی تجاری با 9 کتاب برتر الکترونیکی

 

آماده اید تا کاوش های عمیقی در موضوعات تجاری داشته باشید و یادگیری جدی انگلیسی را شروع کنید؟

شاید وقت آن رسیده است که کتاب های خوب قدیمی را با یک راه راحت و مقرون به صرفه امتحان کنید.

اینجا یک کتاب الکترونیکی برای هر زبان آموزی در هر سطح مهارتی وجود دارد.و فرقی ندارد چه موضوعی را قصد دارید یاد بگیرید.شما زمان های آزادی دارید که اوقات فراغت شما هستند.شما قصد دارید با یادگیری برخی عبارت های مفید تجاری یا چگونگی نوشتن یک ایمیل موفق،استفاده مفیدی از آن ها بکنید.عالیه. کتاب های الکترونیکی این نیاز شما را پوشش می دهند.در زیریک لیست از بهترین کتاب های الکترونیکی انگلیسی تجاری برای زبان آموزان مبتدی،متوسط و پیشرفته آورده ایم.کتاب های الکترونیکی در لیست کاری ما برای مطالعه مستقل در مسیرهای رفت و آمدی  یا مطالعه در خانه تدارک دیده شده اند.لیست ما شامل ترکیبی از کتاب ها برای مطالعه سازگار با مراجع آسان می باشد.

آموزش انگلیسی تجاری با 9 کتاب برتر الکترونیکی
آموزش انگلیسی تجاری

کتاب های الکترونیکی بهترین هستند چرا که شما می توانید آن ها را هر کجا دانلود کنید.در یک سفر کاری هستید یا کمی وقت آزاد دارید؟در خانه حوصله تان سر رفته است و می خواهید چند عبارت یاد بگیرید؟ یا در جایی هستید که نمی توانید یک پادکست گوش کنید یا یک برنامه تلویزیونی تماشا کنید؟ کتاب های الکترونیکی را دانلود کنید و شروع به یادگیری کنید.داشتن انعطاف پذیری، شانس شما را برای اینکه زمان بیشتری را برای مطالعه منظم ایجاد کند افزایش می دهد.

چگونه یک کتاب الکترونیکی انتخاب کنیم؟

کتاب های الکترونیکی بسیار آسان تر از کتاب های چاپی منتشر می شوند.ای موضوع،افراد و شرکت ها را قادر می سازد تا تعداد زیادی از کتاب های الکترونیکی را بدون اینکه درگیریک ناشر بزرگی شوند منتشر سازند.از آنجایی که این فرآیند بیشتر برای نویسندگان مستقل و شرکت های کوچک قابل دسترس است،منابع در دسترس بیشتری وجود دارد.به هر حال،این همچنین سبب می شود کشف بهترین کتاب ها سخت تر شود.برای انتخاب کتاب مورد نظرتان این نکات را در نظر بگیرید:

سطح خودتان ر در نظر بگیرید.اگر شما تازه شروع به یادگیری انگلیسی تجاری کرده اید.کتابی را انتخاب کنید که برای مبتدیان مناسب باشد.اگر شما به انگلیسی مسلط هستید و نیاز به کمی تمرین دارید سراغ کتاب های پیشرفته بروید.

در مورد قیمت فکر کنید:کتاب های الکترونیکی معمولا بسیار ارزان تر از کتاب های چاپی هستند.از آن جایی که بسیاری از کتاب های الکترونیکی ارزان و یا حتی رایگان در دسترس وجود دارند.شما ممکن است بخواهید از انتخاب کتابی با قیمت بالاتر پرهیز کنید.با این کار اگر کتاب متناسب با نیاز شما نباشد شما خودتان را از عذاب وجدانی که درباره قیمت آن دارید نجات خواهی دادید.

روی یک موضوع تصمیم گیری کنید.کتاب های الکترونیکی موضوع-متمرکز هستند.شما کتاب هایی را خواهید یافت که به طور ویژه ای طراحی شده اند تا به شما در نوشته هایتان،درک مطلب و حتی اصطلاحات عامیانه تجاری یتان کمک کنند و شما را در این زمینه بهتر کنند.کتابی را انتخاب کنید که به شما چیزی را که می خواهید یاد بگیرید ارائه کند.

یک فرمت انتخاب کنید.حالا وقت خواندن کتاب الکترونیکی رسیده است.شما می توانید از یک برنامه مانند Kindle یا Google play books برروی هر دستگاهی به صورت رایگان استفاده کنید.اگر شما قصد ندارید زیاد از تکنولوژی استفاده کنید.شما می توانید کتاب هایی را که فرمت PDF دارند پیدا کنید وهمچنین می توانید آن ها راچاپ کنیدو بر روی کاغذ بخوانید.

9 کتاب انگلیسی تجاری که ارزش کار کردن دارد.

این لیست از کتاب های انگلیسی مقرون به صرفه ،جای خوبی برای شماست تا شروع به خواندن کنید..بیشتر این کتاب های الکترونیکی کمتر از 5 دلار قیمت دارند.حتی تعدادی از آن ها به صورت رایگان هستند.به خاطر داشته باشیدکه قیمت های آن ها اغلب تغییر می کند.بنابرین گاهی آوقات آن ها ارزان تر یا گران تر از قیمت های ذکر شده در لیست هستند.اگر شما یک اشتراک به سرویسی مثل kindle به صورت نامحدود دارید این همچنین ممکن است آن ها را برای شما ارزان تر کند.

Business English( انگلیسی تجاری)

نویسنده:Rosalia Covello

قیمت:رایگان

تعداد صفحه:156

ایده آل برای:مبتدیان

روزالیا کاولو،نویسنده این کتاب الکترونیکی ،می داند که انگلیسی فقط دانستن همه عبارات درست نیست.بلکه باید اطلاعات پایه ای زیادی در رابطه با انگلیسی بدانید.

به همین دلیل این کتاب الکترونیکی زمان زیادی را صرف می کندتا  گرامر پایه ای انگلیسی را قبل از اینکه به موضوعات خاص تجاری بپردازد پوشش دهد.این ممکن است برای تعدادی از دانش آموزان یک مرور باشد.اما این هرگز به دانش انگلیسی آن ها که شاید مدتی مطالعه نکرده باشند  آسیبی نمی رساند بلکه آن را بهبود می بخشد.از آن جایی که این کتاب رایگان است شما با دانلود کردن و نگاه انداختن به آن چیز زیادی را از دست نخواهید داد.

 

آموزش زبان انگلیسی

How to be a Business Ace(چطور می توان در تجارت عالی بود)

نویسنده:Professor H.E.Colby

قیمت:99/2 $

تعداد صفحه:192

ایده آل برای:زبان آموزان سطح متوسط

این کتاب توسط یک استاد با تجربه انگلیسی نوشته شده است.این کتاب همه مباحث پایه ای را پوشش می دهد.با بیش از ده فصل برای خواندن شما در همه موارد در تسلط بر صحبت کردن،نوشتن، افزایش دامنه لغتتان و حتی انجام مذاکرات راهنمایی خواهید شد.

این کتاب می تواند برای کسانی مفید باشد که علاقه مند به کمک گرقتن در پیمودن برنامه مطالعاتی خودآموز انگلیسیشان هستند.و با تمرکز برروی یک فصل در هفته شما پیشرفت بزرگی در کمتر از سه ماه در انگلیسی تجاریتان خواهید دید.شما می توانید این کتاب را در Google play store پیدا کنید.

Business English(انگلیسی تجاری)

نویسنده:E.B.Nikolaenko

قیمت:رایگان

تعداد صفحه: 145

ایده آل برای:زبان آموزان متوسط

اگر شما نمی خواهید از Googleplay یا Amazon استفاده کنید.این کتاب دقیقا برای شماست.شما می توانید یک پی دی اف دانلود کنید یا برای شروع به یادگیری کتاب را در مرورگرتان باز نگه دارید.این کتاب، یک کتاب درسی که برای موسسه بین المللی مدیریت دانشگاه پلی تکنیک تومسک طراحی شده است.ودریک نظم منطقی جریان دارد و برای مطابقت با برنامه درسی کلاسی طراحی شده است.

این کتاب عالی است چرا که برخی از مسائلی را پوشش می دهد که شما در کتاب های دیگر نخواهید یافت.مثل برقراری یک مصاحبه شغلی  ودرک ساختار شرکت .این کتاب ارزش کار کردن دارد.

ESL Business English :The essential guide to Business English communication

(انگلیسی تجاریESL:راهنمایی ضروری جهت ارتباطات انگلیسی)

نویسنده:Lucas Burns

قیمت:99/2 دلار

تعداد صفحه:89

ایده آل برای:زبان آموزان متوسط

تنها 89 صفحه دارد .این کتاب کوتاه تر از کتاب های دیگر است.این کتاب این مزیت را دارد تا شما مطالعه انگلیسی تجاری را در مکان های غیر متعارف مثل مترو و در طول رفت و آمدهای  روزانه حفظ کنید. کار ویژه ای که نویسنده انجام می دهد مفاهیم پیچیده را به مفاهیم ساده ای که قابل درک باشد تبدیل می کند.و نویسنده بایدها ونبایدهای زیادی را در طول این مسیر ارائه می دهد.کتاب ESL Business English   در kindle  موجود است.

People skills:How to Assert yourself ,Listen to others, and Resolve conflict by Robert Bolton

مهارت های مردمی :چگونه از خودتان دفاع کنید،به دیگران گوش دهیدو اختلافات را حل و فصل کنید.

نویسنده:Robert Boltonدر  Business English  nvای زیادی را در طول این مسیر ارائه می دهد.کتاب قابل درک باشد تبدیل می کند.

سی تجاری را در مکان های غیر مت

قیمت:14 دلار

تعداد صفحه:156

ایده آل برای:زبان آموزان پیشرفته

اگر شما یک سخنران پیشرفته انگلیسی هستید شما ممکن است بخواهید  به سراغ کتاب هایی بروید که فراتر از کتاب هایی باشد  که برای دانش آموزان زبان انگلیسی تدوین شده است.

کتاب People skills کتابی است که به افراد کمک می کند تا سبک های ارتباطی خود را بهبود ببخشند.به ویژه این کتاب برای محیط های کاری مفید می باشد.زمانی که شما در حال خواندن هستید شما می توانید کلمات و عباراتی را که نمی دانید جستجو کنید و آن ها را در یک مجله برای حفظ بهتر بنویسید.شما می توانید آن را درkindle پیدا کنید و علاوه براین نسخه کاغذی آن هم موجود است.

400 ways to write it in Business English

نویسنده:Andrew D.Miles

قیمت:99/2 دلار

تعداد صفحه:359

ایده آل برای :بهبود مهارت های نوشتاری

این فقط یکی از تعداد بسیار کتاب های نوشته شده توسط نویسنده و تدوینگر انگلیسی برای تجارت اسپانیا است.همانطور که نام این کتاب نشان می دهد این کتاب بیشتر شبیه یک واژه نامه ی اصطلاحات و عبارت است تا یک کتاب مطالعه.این کتاب منبع خوبی برای تهیه پیش نویس ایمیل و یا یک گزارش می باشد.

فهرست کتاب به شما این اجازه را می دهدتا به سرعت عبارت هایی را که برای موقعیت های متنوع نیاز دارید پیدا کنید.تنها با پرداخت چند دلار،این کتاب الکترونیکی تجاری از جمله کتاب هایی خواهد بود که شما قصد خواهید داشت آن را دم دست نگه دارید.این کتاب را درآمازون پیدا کنید.

101 ways to improve Your Business English

(101 روش برای بهبود انگلیسی تجاریتان)

نویسنده:Andrew D.Miles

قیمت:28/4 دلار

ایده آل برای :راهنمایی سریع

کتاب دیگری که توسط اندرو دی مایلز نگاشته شده است. کتاب 101 روش برای بهبود انگلیسی تجاریتان است.این کتاب با یک روش قابل دسترس اطلاعات ارائه می دهد.خواندن ساده این کتاب به شما مشاوره یادگیری،راهنمایی های مفید و عبارت هایی را ارائه می دهد که هر تاجری به احتمال زیاد به صورت روزانه از آن ها استفاده خواهد کرد.این کتاب ارزان تر از یک فنجان قهوه فانتزی در خیلی از کشورهاست و شما قطعا آن را مفید خواهید دانست.درkindle موجود است.

100 ways to motivate others

(100 روش برای ایجاد انگیزه دردیگران)

نویسنده: Steve Chandler  وScott  Richardson

قیمت:20/4 دلار

تعداد صفحه: 256

ایده آل برای :راهنمایی سریع

اگرچه این کتاب بیشتر برای دانش آموزان سطح پیشرفته است.اما این کتاب ارزش کار کردن دارد حتی اگر شما یک  دانش آموز سطح متوسط هستید.این کتاب برای تدریس انگلیسی طراحی نشده است.اما این کتاب انگیزشی می تواند یک ابزار یادگیری خوبی باشد.

این کتاب پر از داستان های جالب،شباهت ها و سناریو هایی است که به رهبران کمک می کند تا با انگیزه تر شوند.این کتاب الکترونیکی می تواند برای یک دانشجوی زبان انگلیسی پر از سرگرمی باشد.این کتاب را از آمازون بخرید.

Business Glossary(واژه نامه تجاری)

تعداد صفحات:متنوع

قیمت:جهت خرید 35/41 دلار   جهت امانت گرفتن 50 /18 دلار

ایده آل برای:آموزش در زبان مادریتان(اسپانیایی،آلمانی یا فرانسه)

راتلج واژه نامه های زبانی زیر را با بیش از 500 کلمه ارائه می دهد. این واژه نامه ها دوطرفه هستند(انگلیسی وزبان دیگر). این واژه نامه ها نه تنها برای دانش آموزانی که انگلیسی مطالعه می کنند بلکه برای  سخنوران انگلیسی که اسپانیایی،آلمانی و فرانسه مطالعه می کنندمفید واقع می شود.در مقایسه با کتاب های دیگر گران تر هستند اما با توجه به این که راتلج یک ناشر مشهور است.شما می توانید کیفیت آن را تضمین کنید.

راتلج در حال حاضر 3 واژه نامه تجاری که همگی در Google Play موجود است ارائه می دهد.

French/English Business Glossary by Nathalie McAndrew Carzarla & Stuart

German/English Business Glossary by Paul Hartly & Gertrud Robins

Spanish/English Business Glossary by Michael Gorman and Maria _Luisa Henson

همه ی کتاب های الکترونیکی انگلیسی تجاری که گفته شد می تواند به شما کمک کند راهتان را ادامه دهید تا به صورت حرفه ای به زبان انگلیسی مسلط شوید.

اگر شما می خواهید یک مطالعه سطحی داشته باشید تا در مسیرهای رفت وآمد زمانتان پر شود یا یک کتاب الکترونیکی را مفصل بخوانید،هریک از این پیشنهادات  به شما کمک خواهد کرد که انگلیسی تجاری را به صورت یک حرفه ای استفاده کنید.

مترجمان:

ابراهیم خلیل مهرنو موسس سرزمین زبان

سرکار خانم جلال کارشناس زبان و ادبیات انگلیسی

 

آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

مشاوران ما:

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797
02144961935
02144961936
02144008685
سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

 

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link