آزمون تافل در آستانه شکست در رقابت با آیلتس

آزمون تافل در آستانه شکست در رقابت با آیلتس
اشاره:

آزمون تافل در آستانه شکست در رقابت با آیلتس

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

آزمون تافل در آستانه شکست در رقابت با آیلتسICTPRESS – آزمون تست زبان انگلیسی برای خارجی زبان ها ( تافل) که زمانی تنها آزمون برای ارزیابیقابلیت زبانی داوطلبان بود اکنون با تهدیدی جدی از سوی آزمون آیلتس روبرو است و بنابر بسیاری از پیشبینی ها دیری نمی پاید که آیلتس جایگزین تافل خواهد شد . به گزارش ICTPRESS به نقل از ” روزنامه YaleDaily” ، هم اکنون بسیاری از دانشگاههای جهان همچون دانشگاه Yale دارندگان مدارک هر دو آزمون آیلتسو تافل را برای شرکت در دوره های آموزشی این دانشگاهها قبول می کنند اما رفته رفته بر مقبولیت مدرکآیلتس در میان موسسات آموزشی بین المللی افزوده می شود که این می تواند زنگ خطری برای تداومبقای تافل باشد . بسیاری از متخصصان بر این اعتقادند که توانایی آزمون آیلتس در زمینه ارزیابی توانایی ها ومهارت های دانش آموزان زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم بیشتر از تافل است و این در حالیست که هنوزآزمون تافل از مقبولیت بالایی در میان شرکت کنندگان در این آزمون ها برخوردار است . این متخصصان بر این اعتقادند که گرچه هر دو آزمون مهارت های زبان انگلیسی خارجی زبان ها را مورد ارزیابی قرار می دهند اما به لحاظ ساختاری تفاوت های غیر قابل اغماضی دارند که بی شک این تفاوت ها در آینده آنها تاثیرات قابل توجهی خواهند داشت .

( موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو ارائه دهنده خدمات آموزش زبان انگلیسی و برنامه ریزی فردی از سطح پایه تا آیلتس با تدریس اساتید مطرح انگلستان و تهران یادگیری انگلیسی شما را تضمین می کند
جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید
رادیو اینترنتی سرزمین زبان )

در دهه ی اخیر مهارتهای انگلیسی یک اصل ناگریز است چرا که زبان انگلیسی ،زبان دنیاست و همه ی ما باید با آن جلو برویم . اگر از آن دسته افرادی هستید که زبان را جزو کارهای روزمره خود قرار نداده اید بلکه هرزگاهی وقت خود را به آن اختصاص می دهید. باید بگویم در ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون دچار مشکل می شوید ،و در روند یادگیری هم افت می کنید. شما نیاز به وقف کردن زمان دارید و خبرخوب ما در سرزمین زبان این است که با  گردآوری آنها توسط آقای ابراهیم خلیل مهرنو ،این فرصت را به شما می دهیم

 

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

 – ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link