چگونه می توان به آمریکا مهاجرت کرد؟

چگونه می توان به آمریکا مهاجرت کرد؟

چگونه می توان به آمریکا مهاجرت کرد؟

چگونه می توان به آمریکا مهاجرت کرد؟ سرزمین آمریکا توسط مهاجرانی ساخته شده است که به دنبال رویای زندگی بهتر بوده اند.این رویا تاقرن بیست ویکم همچنان ادامه دارد. تابه امروز به عنوان سرزمین فرصت های طلائی شناخته شده است .گزینه های زیاد ومتنوع درنوع زندگی ،آن را بهترین نقطه برای کسانی کرده است که همیشه به دنبال تغییرات هستند.شاید زندگی دراین کشور توام با ماجراجویی باشد آن هم از نوع متنوع .آیا همیشه به مشکلات مهاجرت فکرمی کنید؟

ایالات متحده آمریکای مدرن توسط مهاجران ساخته شد،مهاجرانی که به دنبال رویای زندگی بهتر بودند.این رویا تاقرن بیست و یکم هم ادامه دارد و آمریکا تابه امروز به عنوان سرزمین فرصت ها باقی مانده است باگزینه های زیادی نوع زندگی متنوع،بهترین نقطه برای کسانی است که به دنبال تغییرات هستند

 

 

حق باشماست . به هرحال هرمهاجرتی دردسرهای خود را هم دارد اما فکرنمی کنید ارزش آن را دارد!

 

متوقف کردن اوراق بهادار ،فروختن منزل ، جابه جائی خانواده،حتی حیوانات اهلی تان و خلاصه جابه جائی تمامی دارائیهای ارزشمندتان . تازه بعدازآن افکار دیگری به سراغتان می آید مانند:چگونه ،چه موقع، چطور؟ ….

 

ایالات متحده امریکای مدرن توسط مهاجران ساخته شد،مهاجرانی که به دنبال رویای زندگی بهتربودند.این رویا تاقرن بیست ویکم هم ادامه دارد و آمریکا تابه امروز به عنوان سرزمین فرصت ها باقی مانده است باگزینه های زیادی نوع زندگی متنوع،بهترین نقطه برای کسانی است که به دنبال تغییرات هستند.شاید دنبال تجربه کردن زندگی توام با ماجراجویی هستند.یابه دنبال یک فرصت های متفاوتی هستید،یا به مشکلات مهاجرت فکرمی کنیدمتوقف کردن اوراق بهادر، فروختن منزلتان،جابجائی خانواده(حتی سگ تان) یا تمامی دارائی های ارزشمندتان وبعدافکار دیگری به سراغتان می آید که چه موقع و چطور باید مهاجرت کرد؟

 

امریکا دوبرابر اروپا فضا وگستردگی دارد،بنابراین جای تعجبی ندارد که درکدام از5 ایالت آن ،و یا هربخش فرصت هاوچشم اندازهای خاص خودرادارد. میزان تضاد این ایالات از محیط وحش آلاسکا نیویورک تنوع دارد.ازقله های برفی کوههای راکی گرفته تاصحرای نوادا ،Skylineگرفته تا همه ی ایالات هماهنگی دارد .به دنبال هرچیزی که در زندگیDemographicجغرافیایی متنوع با هستید ،می توانید آن را بیابید.

 

باید به دنبال راهنمایی هایی درزمینه اخذویزا،هزینه ی زندگی واستخدام حساب های بانک و حمل ونقل بین المللی باشید.

کاردرخارج،یک تجربه ی خارق العاده است،اما می تواند با خستگی های زیادی همراه باشد،به خصوص این که پای پول شما دروسط است. چه برای پرداخت وام بانکی یا پرداخت وام بانکی برای جابجایی ،درهرصورت نیاز به جابجائی پول درسطح بین المللی خواهیدداشت.

 

یک نکته درباره کارمنطقه ای دراسترالیا وگرفتن ویزا برای سال دوم اقامت اگر در فکرتمدید ویزای کارتان درروزهای تعطیل برای سال دوم اقامتتان دراسترالیا هستید باید شروع به تحقیقات خود برای کار منطقه ای دراسترالیا کنید.

 

بااین راهنمائی ،ما امیدواریم شما درراین راه ،آشناترکنیم با چیزهائی که نیازدارید….

 

 

اخذویزای کانادا

برای واجدشرایط بودن خود برای کانادا همه ساله ،چک کنید.

بیش از صدوهشتادهزار کارگر خارجی وارد کانادا می شوند تا به صورت موقتی کارکنند. کمک به کارکنان کانادائی ،نشان دادن توانمندی ها درتمامی بخش های مختلف شغلی ، اجازه ی کار درکارهای موقتی درکانادا، اخذ ویزای در کانادا ،ویزای اصلی ازنوع گروهی که باید اقدام کنید برای کاردرکانادا که کارگرهای بامهارت فدرالی را می طلبد.

هزارها نفر ازموقعیت های مختلف درخواست کار درکانادا می دهند. کارمندان دولتی ازخارج به دوبی می آیند زیرا درتاریخ 19 مارچ 2014 بهترین زمان درسال است برای اقدام کار. فرصت های شغلی ازساعت 2 الی 7 درهتل کلای دی که بیش از 1000 شغل است (درنیوزلند،استرالیا،کانادا) کانادا آزادشدند.ICEدرتاریخ 7 مارچ 2014 ویزاهای

 

ما در سایت سرزمین زبان با اطلاعات جدید و کامل به این سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

 

زبان آموزان و مراجعه کنندگان عزیز به سرزمین زبان می توانید در این وب سایت توضیحات تکمیلی در باره ی موضوعات مختلفی که پرسش ذهن شماست را دریافت کنید.

 

تنها باور داشته باشین که می توانید!

 

 

 

کانال تلگرام سرزمین زبان :

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

برای گوش دادن به آموزش های صوتی سرزمین زبان به صورت رایگان به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان مراجعه کنید.

اگر در  یادگیری زبان انگلیسی تنبلی می کنید و یا هرچه تلاش می کنید نتیجه ای حاصل نمی شود و حتی اگر برای یادگیری زبان انگلیسی با دیگران مشورت می کنید و جواب آن ها به شما جوابی گنگ است پیشنهاد ما خواندن مقالات مشاوره ای و برنامه ریزی سرزمین زبان می باشد.

از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر مشاوران سرزمین زبان آماده ی پاسخگویی به شما زبان آموزان می باشند.

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه سرزمین زبان مهرنو تحت شماره 22465و شناسه ملی 10320891155 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link