ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری دانمارک

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

اکنون بسیاری از کسانی که در مقاطع گوناگون تحصیلی فارغ التحصیل  شده اند در این تفکر هستند که به  کدام کشور میتوانند به صورت کاری مهاجرت کنند. مهاجرت به صورت تخصص یکی از بهترین طرق مهاجرت میباشد. اما باید این نکته را درنظر داشته باشیم که مهاجرت کاری باید به کشورهایی باشد که در نتیجه به شما و خانواده شما اقامت بدهد. اکنون برخی از کشورها به صورت تخصص، نیروی کار میگیرند مانند : استرالیا، کانادا و دانمارک. کشور استرالیا و کانادا به دلیل طولانی بودن پروسه کاری و زمانبر بودن که حد اقل  حدود ۳  سال به طول می کشد انتخاب خوبی برای مهاجرت نمی باشد. به طور کلی  برای مهاجرت کاری  باید کشوری را انتخاب کنید که در کمترین زمان ممکن پروسه مهاجرتی شما انجام شود به دلیل اینکه در امور مهاجرتی به خصوص مهاجرت کاری تغییر قوانین زیاد ایجاد میشود. به عنوان مثال در مهاجرت به صورت تخصص اکثر مواقع در لیستی که سفارت برای شغل های مورد نیازش اعلام می کند تعدادی از شغل ها را حذف میکند و این موضوع در امر مهاجرت اختلال ایجاد مینماید به همین علت بهتر است برای مهاجرت از طریق تخصص کشوری را انتخاب نمایید که درکوتاهترین زمان انجام شود. به خاطر داشته باشید که در چند سال گذشته اشخاصی که برای کانادا و استرالیا اقدام کرده اند در بسیاری از مواقع با تغییر قانون رو به رو شده اند در حالی که دانمارک شرایطی کاملا متفاوت را ارائه می نماید.

در میان تمامی کشورهایی که از طریق کاری ویزا میدهند  اکنون تنها کشور دانمارک میباشد که پروسه ای در حدود ۱ ساله دارد.

کشور دانمارک به عنوان شادترین و نخستین کشور دنیا از نظررفاه اجتماعی شناخته شده و با توجه به نوع ویزایی که صادر میکند بهترین گزینه برای مهاجرت کاری میباشد.

ویزای کاری دانمارک یکی از عالی ترین انواع ویزا برای افرادی است که می خواهند با مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا بالاتر جهت کار در کشور دانمارک اقدام نمایند.این ویزا که از انواع PBS   یا همان Point Based System  می باشد همانگونه که از نامش  مشخص است شامل یک سری از نیازمندیها برای اخذ ویزا می باشد که به هرکدام امتیاز جداگانه ای تعلق می گیرد و اگر شما ویزا را بگیرید اخذ اقامت شما تقریبا صد در صد می باشد.

برای دریافت ویزای کاری دانمارک امتیازات به شرح زیر می باشد :

 مدرک تحصیلی : تنها اشخاصی که مدرک فوق لیسانس یا بالاتر را دارا می باشند می توانند از امتیاز این مرحله برخوردار باشند، بهتر است ریسک نکنید و به هیچ عنوان با مدرک پایین تر اقدام ننمایید.

  سابقه کار : در این مرحله سابقه حداقل 3 سال مرتبط  با رشته تحصیلی نیاز می باشد.( مدرک بیمه لازم نمی باشد.)

   مدرک زبان : دوستان متقاضی در این مرحله برای دریافت ویزای دانمارک می بایستی مدرک زبانی معادل آیلتس 6.5 در رزومه خود قرار دهند، البته متفاوت می باشد اما در بد ترین حالت این نمره شش و نیم کفایت می کند.

  سن : نکته بسیار مهم در این امتیازات این است که متقاضیان عزیز نهایتا تا 40 سالگی می توانند جهت اخذ این ویزا اقدام نمایند.

نکته قابل ذکر در خصوص اخذ ویزای کاری یا GR1 دانمارک این است که همیشه این دغدغه برای موکلین ما وجود داشته که به طور مثال تنها می توانند سه مورد از موارد فوق را امتیاز بیاورند و این سوال بیان می شود که آیا می توانند به صورتی  این ویزا را اخذ نمایند ؟ در پاسخ به این دوستان باید گفته شود که می تواند راهنمای ایشان باشد. به این نحو که موارد  تدابیری  برای این دسته از متقاضیان در نظر گرفته شده است که با ارائه آن ها می توانند این gap رابهبود ببخشند. متقاضیانی که می خواهند به صورت  ویزای کار دانمارک اقدام نمایند باید در نظر داشته باشند که در صورت متاهل بودن کافیست زمانی کم را در دانمارک سپری کنند ( معمولا 1 تا 3 ماه) و بعد از آن همسر و فرزندان خود را نیز به کشور دانمارک بیاورند. برای این هم راه کاری وجود دارد که فرد میتواند همسر خود را گاه به همراه فرزندان همراه خود به دانمارک بیاورد.

مزیت این ویزا این است که  برای هریک از همراهان شخص متقاضی اعم از همسر یا فرزندان هیچ مبلغی را برای انجام این پرونده از شما دریافت نمی کند. بلکه فرد متقاضی کافیست با مبلغی حدود هزار و پانصد دلار  پرونده خود را پیش ببرد.

پس از دریافت ویزا  فرد متقاضی حدود ۵  ماه فرصت دارد تا از کشور خارج شده و وارد کشور دانمارک شود. پس از ورود به این کشور،وی باید مراحل معرفی خود به پلیس کشور، معرفی آدرس محل سکونت خود در دانمارک، بیمه و … را طی نموده تا به صورت رسمی مورد معرفی کشور دانمارک قرار گیرد. سرانجام می تواند برای پروسه مهاجرت همسر یا فرزندان خود نیز اقدام نماید. همچنین در پایان هر دوره ( پایان هر سال) این ویزا تا 1 سال بعد تمدید شده و فرد متقاضی کار می تواند تا 3 سال در کشور دانمارک حضور داشته باشد. همچنین در صورت یافتن کاری که به همراه بیمه و پرداخت مالیات باشد فرد می تواند جهت اخذ اقامت کشور دانمارک پس از گذشت 3 سال اقدام نماید. کافی است که در این ۳ سال شخص ۱۰ ماه کار کند و مالیات بپردازد تا به او یک اقامت ۴ ساله بدهند و بعد از آن فرد اقامت دائم می گیرد.

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

( موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو ارائه دهنده خدمات آموزش زبان انگلیسی و برنامه ریزی فردی از سطح پایه تا آیلتس با تدریس اساتید مطرح انگلستان و تهران یادگیری انگلیسی شما را تضمین می کند
جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید
رادیو اینترنتی سرزمین زبان )

در دهه ی اخیر مهارتهای انگلیسی یک اصل ناگریز است چرا که زبان انگلیسی ،زبان دنیاست و همه ی ما باید با آن جلو برویم . اگر از آن دسته افرادی هستید که زبان را جزو کارهای روزمره خود قرار نداده اید بلکه هرزگاهی وقت خود را به آن اختصاص می دهید. باید بگویم در ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون دچار مشکل می شوید ،و در روند یادگیری هم افت می کنید. شما نیاز به وقف کردن زمان دارید و خبرخوب ما در سرزمین زبان این است که با  گردآوری آنها توسط آقای ابراهیم خلیل مهرنو ،این فرصت را به شما می دهیم

 

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link