فواید ادامه تحصیل در سایر کشور ها

فواید ادامه تحصیل در سایر کشور ها

فواید ادامه تحصیل در سایر کشورها

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

صاحب نظران تحصیلات تکمیلی در سرتاسر دنیا پیرامون فوایدو دلایل اصلی ادامه تحصیل در خارج نظرات خود را بامردم سهیم می شوند و ارتقاء مهارتهای زبانی یکی از این فایده ها می باشد که با کسب تجربه بین   المللی حاصل می شود ،و فاکتور کلیدی دراین امر ،زمان مناسب در انتخاب یک مکان مناسب برای ادامه تحصیل است.

 

۱-تجربه فرهنگ جدید

یاد گیری زبان انگلیسی
یاد گیری زبان انگلیسی در منزل

مدیر گروه و بازاریاب اروپایی “دی روچ” خطاب به گروه تحصیلاتی بومی می گوید که “بهترین روش برای فهمیدن فرهنگ یک جامعه قرارگرفتن در بطن آن جامعه است و راهی بهتر از اقامت در آن کشور نیست .

زمانی که به تعطیلات می روید شاید چهارهفته ای را درمحیط قرار بگیرید که چندان زمان مناسب وموثری نیست. اما استفاده از فرصت تحصیلات دریک کشور مستلزم وقت گذاشتن در مدت زمان متنابهی است که درتعامل با مردم آنجا قرار صورت می گیرد.

“الیزابت دال فرس” دستیار مدیر برنامه پذیرش و فارغ التحصیل در مدرسه وکالت تولین اضافه می کند که اگر بتوانید تا لیسانس در زادگاه (محل سکونت خود بمانید و در دوره فوق لیسانس دراین برنامه ها شرکت کنید)بهترین حالت ممکنه است .

اغلب دانشجویان در مقطع فوق لیسانس در موسسات خارجی شرکت می کنند تا تجربه فرهنگی را در طول کسب مهارت های جدید به دست بیاورند.

۲-ازسرتاسردنیا دوست پیدا کنید

یاد گیری زبان انگلیسی در منزل
یاد گیری زبان انگلیسی

بهرحال دانشگاهی که برای تحصیل انتخاب کرده اید جامعه بزرگی از دانشجویان بومی و غیر بومی است و که در آینده بهترین فرصت را برای مسافرت از آن خود می کند. و همچنین پایه واساسی می شود برای شبکه ارتباطی حرفه ای –بین المللی .

همان طوری که دالفرز می گوید “بهترین فرصت را برای برقراری روابط دوستانه و ارزشمند را با همکلاسی های خود درسرتاسر دنیا پیدا می کنید.

در کنار چنین جامعه آکادمیک با تنوع بالا ،کیفیت یادگیری شما بالاتر می رود چرا که با ایده ها و عقاید و فرهنگ ها و آداب و رسوم به صورت حرفه ای آشنا می شوند.

۳-واقعا مستقل می شوید

یاد گیری زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

تجربه ی دانشگاه ،برای بیشتر دانشجویان جدید یک نوع استقلال محسوب می شود . دی روچ در این باره می گوید :”شما دیگر با خودتان و فقط خودتان مواجه می شوید چرا که چاره ای جز طبقه بندی کردن و اولویت بخشیدن به کارهایتان ندارید و این قدمی است به سوی استقلال”
۴-روش تفکر شما تغییر پیدا می کند

آموزش زبان انگلیسی
یاد گیری زبان انگلیسی در منزل

مطالعه در خارج از کشور ،دیدگاههای شما را پیرامون همه چیز تغییر می دهد که قبلا با آنها سروکار داشتید. سارا هان در کنسول کره ای در اداره همکاری بین المللی می گوید که تحصیل کردن درخارج ،به شخص قدرت درک مشکلات و تجزیه و تحلیل کردن آنها را می دهد و این تغییر چون در درازمدت صورت می گیرد. شخص می آموزد که باید آستانه ی تحمل خود را در برابر این تفاوتها در سطح بین المللی بالا ببرد و در نهایت شخص قدردان باز خواهد آمد .

۵-لورن ولچ

یاد گیری زبان انگلیسی
یاد گیری زبان انگلیسی در منزل

مدیرتبلیغات کمیسیون در آمریکا –انگلستان در لندن می پذیرد که تحصیل در خارج چشم انداز شغلی شما را درخارج بالا می برد. و این طورمی گوید که “حتی کارمندان هم به دنبال تحصیل درخارج هستند تا با کسب تجربه بین المللی ،موقعیت شغلی خودشان را ارتقاء بدهند”.

بنابراین فرصت های زیاد کاری و تحصیل درخارج وجود دارد. دی روچ این طور اضافه می کند”اگر بتوانید در رزومه خود اضافه کنید که در خارج فرصت تحصیل و کار داشته اید ، فرصت شغلی پیش روی شما ایده آل خواهد بود”. با اضافه کردن این مطلب در رزومه کاریتان به نوعی ثابت می کنید که بر روی پاهای خودتان ایستاده اید و فرد مستقلی هستید که شرایط متفاوت را تحمل می کنید بنابراین شخص مبتکر وکاردانی هستید.

۶-مهارتهای زبانی خود را بالاتر ببرید

یاد گیری زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

از نظر بسیاری از دانشجویان بین المللی تحصیل در خارج فرصتی است طلایی در بالا بردن مهارتهای زبانی . چرا که فرصت تمرین زبان به صورت طبیعی در میان بومی زبانها، یادگیری شما را محکم تر وسریعتر می کند . بسیاری از واحدها در رشته های متنوع به زبان انگلیسی درس داده می شوند. بنابراین صلاحیت زبانی شما در تقاضا نامه های شغلی ،فاکتور مهمی محسوب می شود در واقع مهارتهای زبانی شما در رزومه به عنوان یک سرمانه ارزشمند محسوب می شوند.

۷-دریک قطب جهانی دررشته خودتان تحصیل کنید

یاد گیری زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

همان طوری که “لورن ولچ” اشاره می کند مطالعه در خارج فرصت عالیست که در آن مکان می توانید با توجه به رشته مورد علاقه تان ،مشغول به فعالیت شوید. به این معنا که می توانید با داشتن فرصت یادگیری در کنار متخصصان و محصلان بین المللی ،یادگیری خودتان را عمیق تر و وسیع تر کنید که نوعی تجربه کاری موثر هم محسوب می شود.

با مثال روشن ترکنم : اگر در رشته امور مالی دریک مرکز فعالیت جهانی تحصیل می کنید امکان جذب کاری در کشورهای نیویورک ولندن ویا هنگ کنگ بیشتر می شود . دی روچ همچنین می نویسد که برخی از کشورها در برخی رشته ها معروف و سرآمد هستند.

مثلا آلمان در مهندسی تکنولوژی وآمریکا با برنامه های مدیریتی و تجاری سطح بالا مانند هاروارد ،MITو استنفورد ، استرالیا درطراحی و هنر و ورزش  می باشد.

۸-سفرهای خود را گسترده تر کنید

یاد گیری زبان انگلیسی در منزل
آموزش زبان انگلیسی

سرانجام این که تحصیل در خارج فرصتی است برا ی مسافرت در سطح کلان . شما فقط به دانشگاه خود نمی چسبید بلکه با همکلاسی ها و دوستان بین المللی خود برنامه های توریستی متنوعی را از دانشگاه انتخاب کرده و عازم می شوید.هم مسافرت به قسمتهای مختلف داخلی و هم به کشورهای خارجی .

روچ می گوید:”گردشگری در تعطیلات آخرهفته در مناسبت های مختلف ، برنامه همیشگی شما می شود. شما می توانید به دنبال سفرهای کم هزینه باشید که با کارت دانشجویی شما امکان پذیر می شود.

به روز و به دنبال دانش باشید

 

تهیه و تنظیم :

جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو مدیر و موسس سایت سرزمین زبان 

تیم مترجمین سایت سرزمین زبان

 

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

( موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو ارائه دهنده خدمات آموزش زبان انگلیسی و برنامه ریزی فردی از سطح پایه تا آیلتس با تدریس اساتید مطرح انگلستان و تهران یادگیری انگلیسی شما را تضمین می کند
جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید
رادیو اینترنتی سرزمین زبان )

در دهه ی اخیر مهارتهای انگلیسی یک اصل ناگریز است چرا که زبان انگلیسی ،زبان دنیاست و همه ی ما باید با آن جلو برویم . اگر از آن دسته افرادی هستید که زبان را جزو کارهای روزمره خود قرار نداده اید بلکه هرزگاهی وقت خود را به آن اختصاص می دهید. باید بگویم در ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون دچار مشکل می شوید ،و در روند یادگیری هم افت می کنید. شما نیاز به وقف کردن زمان دارید و خبرخوب ما در سرزمین زبان این است که با  گردآوری آنها توسط آقای ابراهیم خلیل مهرنو ،این فرصت را به شما می دهیم

 

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

 – ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link