سبک یادگیری زبان انگلیسی شما چیست؟

سبک یادگیری زبان انگلیسی شما چیست؟

سبک یادگیری زبان انگلیسی شما چیست؟

در این مقاله سبک یادگیری زبان انگلیسی خودتان را پیدا کنید. وقتی نوبت به یادگیری زبان انگلیسی می رسد. نمی توان یک نسخه را برای همه پیچید.

سبک یادگیری زبان انگلیسی شما چیست؟
سبک یادگیری زبان انگلیسی شما چیست؟

مترجمان:

ابراهیم خلیل مهرنو موسس سرزمین زبان

سرکار خانم فاطمه جلالی کارشناس زبان و ادبیات انگلیسی

افراد با هم متفاوت هستند و این کاملا طبیعی است.

اگر شما در مدرسه جزء دانش آموزانی بوده اید که برای یادگیری خیلی تلاش می کردید. شما ممکن است احساس کرده باشید به اندازه کافی باهوش نبوده اید که مانند همکلاسی هایتان یاد بگیرید.

متاسفانه ، این احساس غالبا برای خیلی از دانش آموزان و دانشجویان در مدرسه و دانشگاه به وجود آمده است.

با این حال، حتی اگر این احساس را تجربه نکرده باشید. اما این امکان وجود دارد که مطابق با سبک یادگیری تان به شما آموزش داده نشده باشد.

خوشبختانه، شما می توانید در یادگیری مستقل زبان این مشکل را نداشته باشید.

به عنوان یک زبان آموز مستقل، شما می توانید آموزش تان را به روشی که مناسب شما است سازگار کنید.

ما در این مقاله سبک های یادگیری زبان انگلیسی را برای شما آورده ایم:

چهار سبک یادگیری اصلی وجود دارد:

بینایی(visual)،شنیداری(auditory)، حرکتی(kinesthetic) و لمسی(tactile)

شما متوجه خواهید شد که هر کدام از این سبک ها، ویژگی هایی دارند که به شما کمک می کنند که جایگاه دقیق خودتان را بدانید. دانستن سبک خاص یادگیری تان فوق العاده است. چرا که به شما کمک می کند پتانسیل و راندمان خودتان را بالا ببرید. بیایید با خودمان رو راست باشیم. یادگیری زبان جدید زمان بر است و ما تمایل داریم به آسان ترین و سریع ترین روشی که مغزمان به ما اجازه می دهد آن را یاد بگیریم.

دانستن سبک خاص یادگیری، به این معنا نیست که شما نمی توانید از سبک های دیگر یادگیری استفاده کنید.در واقع برای کسب اطلاعات نیاز است از تمام منابع انسانی استفاده کنیم. به ویژه هنگامی که در حال یادگیری یک زبان جدید هستیم. دیدن، شنیدن و تجربه همه آن ها به یک اندازه مهم است.

هدف این سبک ها تنها این است که بهترین فرصت را به شما بدهد تا اطلاعات جدید را درونی کنید.

اگر شما می خواهید در مورد سبک یادگیری خاص خودتان و نحوه استفاده از آن ها به منظور این که در طول فرآیند یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک کند بدانید. این مقاله را دنبال کنید.

یادگیری زبان انگلیسی به شیوه تناسب سبکی.

بنابرین اکنون شما کمی درباره سبک های یادگیری می دانید و امیدواریم که شما مشخص کرده باشید که کدام سبک مناسب شما است. اکنون زمان آن رسیده است که این سبک های یادگیری را مفصل تر توضیح دهیم.

برای یادگیرنده دیداری…

اگر شما جزء افرادی هستید که لیریک آهنگ ها را در گوگل سرچ می کنید تا بتوانید آن آهنگ را حفظ کنید. یا جزء افرادی هستید که تعجب می کنید و اصلا نمی توانید درک کنید که چرا افرادی به جای خواندن کتاب های نوشتاری به کتاب های صوتی گوش می دهند. شما احتمالا یک یادگیرنده دیداری هستید.

شما در این گروه قرار دارید!

 

65 درصد از افراد یادگیرنده های دیداری هستند. افرادی با این نوع سبک یادگیری تمایل دارند با استفاده از تصاویر، عکس ها، رنگ ها، نقشه ها ورسانه های تصویری یاد بگیرند. نه تنها تصاویر خارجی برای آن ها مفید است بلکه آن ها قادر هستند چیزها را در ذهن شان تجسم کنند.

بنابرین دفعه بعد که مابین صحبت یا سخنرانی تان ، ذهن تان منحرف شد بدانید که مشکلی برای شما پیش نمی آید. چرا که ذهن شما ترجیح می دهد از یک فرآیند، تصویری در ذهن خودش داشته باشد. برای یادگیرنده دیداری تجسم، همه چیز است.بنابرین هنگام یادگیری یک زبان جدید، مطمئن شوید شما با یک فرمت یادگیری تصویری قدرتمند، به آن نزدیک می شوید.

رویکرد واژگانی

این روش ابتدا بر واژگان و سپس بر گرامر تمرکز دارد.

سبک یادگیری واژگان زبان انگلیسی
سبک یادگیری واژگان زبان انگلیسی

در این روش یادگیری تعداد زیادی واژه، روش ایده آل برای شروع فرآیند یادگیری زبان است. زبان آموزان با تکرار و تداعی یاد می گیرند. یک کلمه با تصویر مربوط آن ارائه می شود وسپس زبان آموزان باید ارتباط مناسبی با نام گذاری تصویر یا تطبیق کلمه با تصویرایجاد کنند.

آزمایشگاه های آنلاین زبانی ای وجود دارند که برای رویکرد مبتنی بر واژگان ایده آل هستند. برنامه ای مانند Memrise مثال فوق العاده ای در این زمینه است. این برنامه بر واژگان و تصاویر تاکید می کند تا یک زبان جدید را به مبتدیان آموزش دهد. استفاده از فلش کارت هایی که خودتان ساخته اید  یا اپلیکیشن هایی که در این زمینه وجود دارد روش فوق العاده ای است تا به خودتان آموزش دهید. زمانی که شما این کار را انجام می دهید در حال ساختن تداعی های معنایی برای خودتان هستید.

نکته مهم درارتباط با روش مبتنی بر واژگان این است که شما به زودی کلمات زیادی را خواهید دانست ودر استفاده از زبان تان انعطاف پذیری بیشتری پیدا خواهید کرد. یکی از بهترین  لحظات برای یک زبان آموز زمانی است که به تصویر یا شی ای نگاه کند و سریع کلمه مورد نظر را در زبان مقصد شناسایی کند. این لحظه حس خوبی را در او به وجود می آورد. هر چقدر بیشتر این کار را انجام دهید اعتماد به نفس تان بیشتر خواهد شد.

با این حال این رویکرد اشکالاتی هم دارد.همانطورکه  در بالا گفته شد بسیاری از برنامه هایی که بر روی واژگان تمرکز دارند روی گرامر، رایتینگ و اسپیکینگ تمرکزی ندارند. شما کلمات زیادی می دانید اما ممکن است نتوانید از آن ها استفاده کنید. بنابرین در فکر پیدا کردن راهی باشید که گرامر را با یادگیری تان ترکیب کنید.

شما می توانید یک روش قدیمی را امتحان کنید. کتاب گرامر را باز کنید و شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید. اما شما می توانید گرامر را با روش علمی تری یاد بگیرید.

شما میتوانید با سرزمین زبان همراه شوید. در تدریس خانم اسکات مدرس سرزمین زبان در جریان تقویت مهارت شنیداری به راحتی گرامر را هم بگیرید.نکته مهم این است که در ابتدا بر واژگان تمرکز کنید.

رویکرد گرامری

سبک یادگیری گرامر زبان انگلیسی
سبک یادگیری گرامر زبان انگلیسی

این روش سنتی تری از یادگیری یک زبان است. این روش روش یادگیری کتاب های درسی است. شما ممکن است با این روش در کلاس های مدرسه آشنا باشید.

این روش به شدت بر گرامر تمرکز می کند. به جای استفاده از تصاویر، اصطلاحات واژگانی معمولا در آغاز یک فصل از کتاب درسی آمده است.و به دنبال یک درس گرامر مطرح شده است. سپس در پایان فصل، دستور و واژگان در کنار هم قرار می گیرند. بنابرین دانش آموزان می توانند استفاده عملی تری از هر کدام داشته باشند.

هرچند این روش فاقد تصاویر به یاد ماندنی است که در رویکرد واژگانی استفاده می شده است. اما این روش هم چنان برای یادگیرنده های دیداری کاربردی است.

همانطور که در بالا گفته شده است. همه نیازهای یادگیرنده های دیداری تصاویر است. و در تعدادی از سطوح حروف به عنوان عکس ها به شمار می روند.

حکایتی را که درباره یادگیرنده های دیداری در سخنرانی ها مطرح شد به یاد بیاورید! شرایطی مانند این به راحتی می تواند حل و فصل شود اگر سخنرانی توسط یک پاورپوینت یا دست نوشته همراه شود. نکته قابل توجه این جا است که به نظر می رسد برای این که یک یادگیرنده دیداری همیشه و در هر ساعتی در دسترس باشد نیازمند این است که یک هنرمند واقعی باشد اما این درست نیست. خیلی از اوقات آوردن چند کلمه برروی کاغذ نیاز او را برطرف می کند و تصویر را در ذهن او ایجاد می کند.

این روش برای هر فردی ممکن است مناسب نباشد اما زمانی که به درستی استفاده شود می تواند موثر باشد. با این روش شما یک ساختار جمله ای نیرومندی خواهید داشت.

ارتباطات نوشتاری و خواندن برای دانش آموزانی که که گرامر را به شدت مطالعه کرده اند بسیار آسان می باشد و این در یک حلقه بازخوردی مثبت کاربرد خواهد داشت. چرا که خواندن و نوشتن هردو روش های علمی فوق العاده ای برای یادگیرنده های دیداری هستند.

هنگام صحبت کردن شما متوجه خواهید شد که به راحتی می توانید جمله سازی کنید بر خلاف کسی که تعداد زیادی کلمه  در ذهنش دارد  اما گرامر زیادی نمی داند.

با این حال، ضعف این روش اینجاست که هیچ توجهی به ارتباطات و مکالمات شفاهی ندارد. بدون گوش کردن به مکالمات افراد بومی یا حداقل داشتن ذهنی پر از واژگان ، ارتباطات شفاهی یک کار دشوار خواهد بود.

پیشنهاد ما به شما این است که شما مجموعه ای از کارها را انجام دهید. یک هدست ، تعدادی فلش کارت یا کتاب درسی مورد علاقه تان را بگیرید .حالا شما به خوبی آماده حرکت هستید. با این روش شما می توانید گرامر، واژگان و صدای افراد بومی را در کنار هم داشته باشید. و این کار زمینه قدرتمندی برای شما ایجاد می کند که شما تمرین مکالمه را شروع کنید.

برای یادگیرنده های شنیداری…

اگر شما در این دسته قرار می گیرید شما به احتمال زیاد دیالوگ های طولانی ونمایشنامه ها را دوست دارید و در آموزش های کتاب های نوشتاری به دنبال آموزش های شفاهی هستید. شما از گوش دادن به کتاب های صوتی لذت می برید. چهره افراد را به خاطر نمی سپارید اما نام آن ها را به یاد می آورید.

در حالی که ممکن است که یک یادگیرنده دیداری در یک سخنرانی چرت بزند. در حقیقت این موقعیت جایی است که یک یادگیرنده شنیداری به دقت گوش می دهد. یادگیرنده های شنیداری از طریق گوش دادن یاد می گیرند.

یادگیرنده های دیداری اطلاعات را می خوانند و حفظ می کنند. یادگیرنده های شنیداری هم همین کار را انجام می دهند اما فقط موثرتر، آن ها گوش می دهند و اطلاعات را حفظ می کنند . آن ها اطلاعات را از طریق صداها بهتر از خیلی از افراد حفظ می کنند.

خوشبختانه زمانی که در حال یادگیری یک زبان جدید هستید یک شنونده خوب بودن یک ویژگی فوق العاده محسوب می شود. توانایی گوش دادن و درک یک زبان جدید یک نکته مهم و کلیدی برای رسیدن به تسلط است. بنابرین بیایید به یک شنونده فعال تبدیل شوید و به عنوان کسی که در این مهارت خوب عمل نمی کنید کار بیشتری روی آن انجام دهید.

رویکرد شنیداری

مهارت شنیداری زبان انگلیسی
مهارت شنیداری زبان انگلیسی

به طور سنتی،روش شنیداری یادگیری زبان که روش Audiolingual نامیده می شود پس از جنگ جهانی دوم مشهور شد. در تنظیمات ساختاری سنتی، دانش آموزان مکالمه را می شنوند.آن را تکرار می کنند.مکالمه  را حفظ می کنند و در نهایت گفتگو ها را با علایق شان سازگار می کنند و سپس تکرار بیشتری را در برنامه شان قرار می دهند.

اگر چه این فرمت خاص مدت طولانی ای نیست که محبوب شده است. گوش دادن زمینه قدرتمندی را برای این روش یادگیری فراهم می کند گوش دادن به افراد کمک می کند که خودشان را با صداهای جدید و تلفظ ها سازگار کنند. البته برای شما که یک یادگیرنده شنیداری هستید آسان تر خواهد بود. هر چند یادگیری یک زبان جدید منحصر به یک مهارت یعنی listening  نمی باشد اما داشتن این مهارت می تواند شروع بزرگی محسوب شود.

برنامه های صوتی سیدی ها، پادکست ها و مانند آن ها می توانند بهترین دوستان شما باشند. شما می توانید آن ها را با خودتان هر جایی ببرید و در مسیرهای مختلف گوش کنید.

هیچ کمبود منابعی وجود ندارد. برنامه هایی مانند Pimsleur یا Michel Thomas، برنامه های مبتنی بر واژگان هستند که شما را به اهداف زبانی تان نزدیک تر می کنند. رادیو اینترنتی سرزمین زبان گزینه ی فوق العاده ای برای یادگیرنده های شنیداری می باشد و به شما اجازه می دهد مکالمه ی واقعی مردم را بشنوید.

فقط مراقب باشید که تنها به پادکست ها و فایل های صوتی تکیه نکنید. همانطور که در رویکرد واژگانی گفتیم بسیاری از برنامه ها تاکیدی بر گرامر ندارند. در حالی که داشتن گنجینه ی کاملی از واژگان و گرامر برای یک ارتباط موثر لازم است. اگر شما تنها تک کلمه ای صحبت کنید صحبت کردن شما مانند غارنشینان خواهد بود.

بسیاری از افرادی که از این روش استفاده می کنند تمایلی به دریافت و درک کامل مکالمه ندارند.همین که خلاصه مکالمه را متوجه شوند کافی است. به طور کلی این فوق العاده است اما گاهی اوقات یک کلمه کوچک ممکن است تفاوت های عمده ای ایجاد کند.

این یک سناریوی جدی است .گاهی اوقات در انگلیسی یک کلمه یا کاما نابجا می تواند یک جمله بی معنا و بی مربوط به وجود آورد. بنابرین داشتن درک کاملی از زبان مقصدتان بهترین راه حل است.

برای یادگیرنده های لمسی و حرکتی…

این دو سبک کاملا به هم نزدیک است و اغلب باهم ادغام شده اند. دلیل این کار هم این است که یادگیرنده های حرکتی و لمسی هر دو نیاز به رویکرد فعال تری به یادگیری دارند.

به آن ها سخت می گذرد هنگامی که در کلاس درس هستند چرا که مجبورند فقط بشینند. یادگیرنده های لمسی و حرکتی با دست هایشان بیشتر یاد می گیرند.  در واقع آن ها با انجام دادن یاد می گیرند. به عنوان مثال آن ها نمی خواهند در کلاس زیست شناسی بشینند ویک سخنرانی درباره کار سلول ها بشنوند. آن ها می خواهند در آزمایشگاه باشند و با یک میکروسکپ مشاهده و آزمایش کنند و خودشان را درگیر فرآیند یادگیری کنند.

اگرچه یادگیرنده های حرکتی و لمسی دو سبک کاملا جدا از هم هستند و تفاوت بین آن ها ناچیز است. یادگیرنده های حرکتی هرچقدر بیشتر فعال باشند اطلاعات را بهتر در ذهن شان حفظ می کنند به ویژه فعالیت هایی که تمام بدن شان را درگیر کند. یادگیرنده های لمسی از این که در کلاس درس بشینند مشکلی ندارند و تا زمانی می توانند این حالت را تحمل کنند که ار حرکت دست هایشان و لمس اجسام بهره مند شوند. یادگیرنده های لمسی یادداشت برداری فوق العاده ای دارند و یادداشت بردار های لایقی هستند.قرار دادن قلم روی کاغذ، تمام تفاوت آن ها است.

رویکرد ارتباطی

 این رویکرد به یادگیری یک زبان جدید، برای یادگیرنده های حرکتی و لمسی فوق العاده است. یادگیرنده های شنیداری ممکن است دریابند که آن ها نیز در این محدوده هستند.

ارتباط در زبان انگلیسی
ارتباط در زبان انگلیسی

به طور سنتی، در این روش به گروه کوچکی از دانش آموزان  در کلاس درس آموزش داده می شود و معلم زبان مقصد را از طریق تعامل آموزش می دهد. آن ها از نقش بازی کردن، درام و شبیه سازی استفاده می کنند تا دانش آموزان را در سناریو های مختلف وادار به مکالمه کنند. معلمان روی کمک به دانش آموزان تمرکز می کنند تا آن ها بتوانند منظورشان را بیان کنند. آن ها بر پیشرفت گرامر تمرکزی ندارند.

زبان بدن و عمل کردن در این روش به شدت تشویق شده است. معلمان نیز ارتباطات شفاهی را با خواندن و نوشتن ترکیب می کنند. به منظور این که به زبان آموزان کمک کنند تا با سرعت بیشتری در این فرآیند پیشرفت کنند.

فقط به این دلیل که این روش به طور سنتی در کلاس درس تدریس شده است به این معنی نیست که زبان آموزان مستقل نمی توانند آن را بداهه سازی کنند. اگر شما قصد دارید که یک مدرسه زبانی که از این روش استفاده می کند را پیدا کنید فوق العاده است!

اگر شما این استطاعت را ندارید یا نمی توانید به سادگی برای خودتان برنامه ریزی شخصی داشته باشید. شما می توانید یک گروه برای خودتان تشکیل دهید. بهترین راه برای انجام این کار وب سایت هایی مانند Meet up،City socializer و حتی Facebook است. با این روش شما می توانید افرادی را  دور هم جمع  کنید که به زبان مقصدتان علاقه مند است تا آموزش ها و فعالیت هایی که متناسب با علاقه مندی تان است را برنامه ریزی کنید.

چیز فوق العاده ای که در ارتباط با رویکرد ارتباطی وجود دارد این است که آموزش ها متناسب با تجربه شخصی زبان آموز است. برای مثال اگر شما یک پزشک هستید. شما یادگیری تعداد زیادی واژه که مربوط به برنامه نویسی کامپیوتر است را مفید نمی دانید.

علاقه مندی افراد زمانی بیشتر خواهد شد وقتی بدانند که چیزی که در حال یادگیری آن هستند همان چیزی هستند که آن ها را قادر می سازد که در زندگی واقعی اعمال کنند. شما می توانید روش هایی را پیدا کنید که علاقه مندی هایتان را ترکیب کنید تا جلسات سودمندی را برای همه به وجود بیاورید.

هر اقدامی معایب و محاسنی دارد و دو جنبه ای است. زمانی که شما یادگیری را با یک گروه از مردم شروع می کنید این فوق العاده است. اما اگر فردی مسلط یا گویشور بومی ای در میان شما وجود نداشته باشد. شما احساس خواهید کرد رهبر گروه تان فردی نابینا است که نمی تواند شما را به درستی هدایت کند. ممکن است از کسی درخواست کنید که به گروه شما بپیوندد البته اگر این شخص به سادگی علاقه مند باشد که زبان مادری اش را به غریبه ها آموزش دهد.

ممکن است شما فردی را پیدا کنید که در سطح پیشرفته زبان قرار دارد و از او درخواست کنید که به گروه تان بپیوندد.با این روش زبان آموز پیشرفته با تمرینات مکرری که با این گروه خواهد داشت پیشرفت خواهد کرد واز طرفی اعضای گروه نیز از یک مدرس خوب بهره مند می شوند.

مهم نیست چه اتفاقی می افتد نکته مهم این است که افراد  دور هم جمع می شوند و شروع به صحبت می کنند. به عنوان یادگیرنده لمسی و حرکتی ، شما موظف هستید روش هایی را پیدا کنید که مطالب را پربار و جالب نگه دارد.

رویکرد غوطه وری

این روش برای کسانی است که دوست دارند ارتباط مستقیم و بدون واسطه ای داشته باشند. و تمام آن چیزی که برای این رویکرد مورد نیاز است غوطه وری کامل است.

بهترین روش برای انجام دادن آن، این است که زمانی را در کشوری که به زبان مقصدتان صحبت می شود بگذرانید. هیچ جایگزینی برای روبرویی  وتجربه زبان، غذا و فرهنگ ،همه با هم در یک جا وجود ندارد. این به احتمال زیاد بهترین معلم برای شما خواهد بود.

اما اجازه دهید یک چیز را برایتان روشن کنیم. غوطه وری به این معنا نیست که زبان در شما نفوذ کند. حتی چند زبانه محبوب بنی لوئیس می گوید که چگونه چندین ماه را در اسپانیا سپری کردم و به سختی توانستم یک کلمه اسپانیایی صحبت کنم. افرادی هستند که در کشوری چندین سال یا چندین دهه زندگی می کنند اما حتی نمی توانند نیازهای روزمره خودشان را برطرف کنند.شما باید خودتان را وقف زبان کنید و از این فرصت برای تمرین مکالمه در هر لحظه استفاده کنید تا تجربه تان روز به روز بیشتر شود.

البته جابه جایی و مهاجرت به یک کشور جدید حتی برای یک مدت کوتاه برای هر کسی امکان پذیر نیست.پول، خانواده، فرزندان و حرفه ای که از آن در آمدزایی می کنید چیزهای رایج اندکی هستند که شما می توانید در این مسیر جابه جا کنید.خوشبختانه، اینترنت گزینه های مختلفی را برای نقل مکان پیشنهاد می کند.

سایتی مانند Lyrics Training گزینه عالی ای برای زبان آموزان حرکتی و لمسی هستند. چرا که همه جانبه و بسیار تعاملی است. همچنین سایت های تبادل زبانی مانند we speak، Speaky، italki روش های فوق العاده ای هستند که خودتان را در زبان غوطه ور کنید چرا که شما می توانید مکالمات زنده ای با گویشوران بومی داشته باشید. کسانی که می توانند شما را در سفر یادگیری زبان همراهی کنند.

با رویکرد غوطه وری شما مکالمات روزمره واقعی را تجربه خواهید کرد.اگرچه کلاس های آموزشگاهی فوق العاده هستند اما مردم غالبا از طریق کتاب های آموزشگاهی نمی توانند خیلی خوب مکالمه کنند. با گویشوران بومی، شما به تفاوت های ظریف و عامیانه زبان دست پیدا می کنید. شما آن دسته از عبارت هایی را خواهید فهمید که اگر بخواهید از طریق روش هایی که در کلاس های آموزشگاهی یاد گرفته اید آن ها ترجمه کنید هرگز نخواهید توانست  آن ها را درک کنید.

برای مثال، no me di cuenta ممکن است هیچ معنی ای برای فردی که اسپانیایی را از طریق کلاس های آموزشگاهی یاد گرفته است نداشته باشد و ترجمه تحت اللفظی آن “من خودم حساب نکردم” است. اما کسی که خودش را در فرهنگ اسپانیایی غوطه ور کرده باشد می داند زمانی که یک فرد اسپانیایی زبان این را می گوید به معنی این است که “من متوجه نشدم” .این موارد ناچیزی است که به فرد اجازه می دهد روی رویکرد غوطه وری به منظور تسلط سریع زبان تمرکز کنید.

به هر حال روش غوطه وری برای افراد پرتلاش است.

شما تلاش خواهید کرد که دیگران را درک کنید و صحبت کنید. اگر شما به یک کشور خارجی می روید. اینجا جایی است که شما سخت ترین زمان را خواهید داشت. شما بومی ها را درک نخواهید کرد وآن ها نیز شما را درک نخواهند کرد. اگر شما برای غوطه وری تان از اینترنت استفاده می کنید شما سختی کار را کمتر احساس خواهید کرد. چه مدت شما تلاش خواهید کرد؟ به هر حال این سوال بستگی به این دارد که شما به چه میزان خودتان را عمیقا در زبان غوطه ور می کنید. همانطور که گفته شد جهت فرو رفتن و شیرجه زدن عمیق و عمیق تر در این روش، شما نیاز خواهید داشت آن را به آغوش بکشید یا حتی یاد بگیرید عاشق این تلاش باشید شما نیاز خواهید داشت به آن و خودتان بخندید و از ماجراجویی لذت ببرید.

به منظور این که بهترین نتیجه را از این روش بگیرید بهترین راه این است که آن را با روش های دیگر یادگیری ادغام کنید. یک دوره زبانی را بگذرانید. این می تواند استفاده از پکیج های آموزش زبان انگلیسی خانم اسکات باشد. یک دیکشنری تهیه کنید. با یک مشاوره متخصص در امر آموزش زبان انگلیسی مشورت کنید.در ابتدا یک منبع برای یادگیری زبان برای خودتان انتخاب کنید و مطمئن باشید که در ادامه مسیر می توانید برای یادگیری زبان برای خودتان زمان ایجاد کنید. برای ایجاد زمان می توانید از مقاله ها ی مشاوره ای سرزمین زبان در این زمینه استفاده کنید.

تحصیل در سوئیس

یادگیری زبان مطابق با سبک یادگیری تان همیشه برای شما به عنوان یک زبان آموز سودمند خواهد بود. با این حال این کلمه را برای همیشه در ذهن تان نگه دارید” تعامل”. برای برخی از افراد این کار ساده ای است. اما برای برخی از افراد کار ساده ای نمی باشد. در هر صورت ممکن است خسته کننده باشد. اما نمی تواند به شما آسیب بزند بلکه کمک کننده واقعی شما در این مسیر است.

اجازه ندهید سبک یادگیری تان شما را محدود کند. چندین روش را امتحان کنید تا به شما کمک کند به تمام پتانسیل تان دست پیدا کنید. از تصاویر استفاده کنید. به فایل های صوتی گوش دهید. شجاعت به خرج دهید و اسپیکینگ را در یکی از وب سایت های رایگان تبادل زبانی تمرین کنید.

روش هایی را انجام دهید که برایتان لذت بخش باشد. روش هایی را که شما را اذیت می کند را کنار بگذارید. دوباره تاکید می کنیم یادگیری زبان مناسب افراد ضعیف نیست. شما همین حالا در سایت سرزمین زبان در حال خواندن این مقاله هستید شما بیشتر از آنچه که فکر می کنید قوی و با اراده هستید و تصمیم جدی برای یادگیری زبان دارید.

حالا زمان دست به کار شدن است.سبک یادگیری تان را شناختید. شروع به یادگیری کنید.

کانال تلگرام سرزمین زبان :

کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر مشاوران سرزمین زبان آماده ی پاسخگویی به شما زبان آموزان می باشند.

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه سرزمین زبان مهرنو تحت شماره 22465و شناسه ملی 10320891155 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link