زبان انگلیسی را در سرزمین زبان بیاموزید

زبان انگلیسی را در سرزمین زبان بیاموزید
اشاره:

برخی از جنبه های دانش انگلیسی شما به کندی پیش می روند . البته احتمال دارد درمهارت خواندن و نوشتن سریع مطالب را یاد بگیرید اما کمی بیشتر طول می کشد تا درمهارت صحبت کردن وگوش کردن خود را ارتقاء دهید. سرزمین زبان در راستای استانداردهای جهانی و با استفاده از استراتژی های نوین در علم آموزش زبان انگلیسی این مهارت ها را به شما بصورت انفرادی آموزش خواهدداد.

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

زبان انگلیسی را در سرزمین زبان بیاموزید

ما در سرزمین زبان با مصاحبه و تعیین سطح شما توسط تیم کارشناسی و مدرسین این موسسه به صورت رایگان ،کمک خواهیم کردتا دانش زبانی خود را در چهارمهارت محک بزنید و برای ورود به دوره پیشرفته و دوره های IELTS  تا آخرراه باشما خواهیم بود.

درطول دوره ها
1-ما اساس دانش زبانی شما را پایه گذاری خواهیم کرد و بعد آن را تا مراحل عالی ارتقاء خواهیم داد. با ارائه تست های تعیین سطح قدرت شما را در چهار مهارت تشخیص می دهیم و با مشاوره رایگان نقاط ضعف و قوت شما را نشان خواهیم داد. و روش ها و راهکارهای پیش رویتان را مشاوره خواهیم داد . دراین راه مدرسان ما قدم به قدم تا آخر با شما خواهند بود .

2-ما اشتباهات شما را خاطرنشان خواهیم کرد و شما را کمک می کنیم تا با روش های کاربردی آنها را تکرار نکنید.

3-ما دانش عمومی زبان شما را ارتقاء خواهیم داد .

ما مهارت هائی را که نیاز دارید تا با آنها زبان خود را بالا ببرید با تمرین و تکرار به شما خواهیم آموخت از دانش کلمات گرفته تا مباحث گرامری …به شما خواهیم آموخت که چگونه نکات گرامری را در صحبت کردن و نوشتن به کارببرید و اینکه چقدر دانستن مطالب گرامری مهارت شنیداری شما را بالا می برد.
4- ما دانش نهفته و غیرفعال شما را فعال خواهیم ساخت .

برخی از جنبه های دانش انگلیسی شما به کندی پیش می روند. البته احتمال دارد در مهارت خواندن و نوشتن سریع مطالب را یاد بگیرید اما کمی بیشتر طول می کشد تا در مهارت صحبت کردن و گوش کردن خود را ارتقاء دهید. سرزمین زبان در راستای استانداردهای جهانی و با استفاده از استراتژی های نوین در علم آموزش زبان انگلیسی این مهارت ها را به شما بصورت انفرادی آموزش خواهدداد.
5- ما اعتماد به نفس شما را در رابطه با استفاده دانش زبانی بالا خواهیم برد.

استفاده زبان یک مهارت است و مانند سایر مهارت ها برای اجرای آن نیاز به اعتماد بنفس بیشتری داریم بنابراین ما با دادن فرصت های همه جانبه درچهارمهارت (شنیدن ،صحبت کردن،خواندن ونوشتن) شما را آماده چالش های یادگیری پیشرفته این زبان می کنیم.

مدیرگروه و موسس سرزمین زبان و مدرسان و مشاوران این موسسه فرهنگی و آموزشی شما را خاطرنشان خواهند کرد که با رابطه ای دوستانه ،صمیمی و به دور از عوامل بازدارنده زبانی ،آرزوی دیرینه شما را در رسیدن به اهداف زبانی ،محقق خواهد کرد.
ما مدرسان خود را با علم و دانش مجهز کرده و تجربه کاری آنها را ضمانت اجرائی برای پیشبرد یادگیری شما خواهیم کرد. آنها عشق و انگیزه زبان را به شما الهام خواهند بخشید. چرا که بخشی از آموزش زبان نیاز به انگیزه دار شدن دارد.

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

( موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو ارائه دهنده خدمات آموزش زبان انگلیسی و برنامه ریزی فردی از سطح پایه تا آیلتس با تدریس اساتید مطرح انگلستان و تهران یادگیری انگلیسی شما را تضمین می کند
جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید
رادیو اینترنتی سرزمین زبان )

در دهه ی اخیر مهارتهای انگلیسی یک اصل ناگریز است چرا که زبان انگلیسی ،زبان دنیاست و همه ی ما باید با آن جلو برویم . اگر از آن دسته افرادی هستید که زبان را جزو کارهای روزمره خود قرار نداده اید بلکه هرزگاهی وقت خود را به آن اختصاص می دهید. باید بگویم در ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون دچار مشکل می شوید ،و در روند یادگیری هم افت می کنید. شما نیاز به وقف کردن زمان دارید و خبرخوب ما در سرزمین زبان این است که با  گردآوری آنها توسط آقای ابراهیم خلیل مهرنو ،این فرصت را به شما می دهیم

 

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

 – ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link