آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجربه کاری

آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجربه کاری

آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجربه کاری

سلام به کاربران محترم سرزمین زبان. در این درس از آموزش مکالمه زبان انگلیسی با موضوع صحبت در مورد تجربه کاری می خواهیم  تجربه های کاری در اداره ها و شرکت ها را مطرح کنیم. اینکه نحوه ی تجربه ی کاری در شرکت را به چه صورتی در مکالمه زبان انگلیسی بیان کنید و …  این مکالمه به زبان انگلیسی را چندین بار بخوانید و تکرار کنید تا کاملا به این موضوع تلسط داشته باشید.

 

یکی از مواردی که می توانید با همکارتان در مورد آن صحبت کنید درباره اداره ای است که قبلا در آن کار می کردید و کاری است که در آنجا انجام می دادید

 

“What did you do before working here?”

“I worked at ABC Company. I was a market analyst researching what the user wants in portable devices.”

“I was over in the sales department on the second floor. I was in charge of overseeing the sales made by all the sales associates each month.”

“I was a software engineer at Sun Microsystems. I created internal tools using Java to help automate the recruiting process.”

مقاله ی جدید سرزمین زبان در قسمت مشاوره و برنامه ریزی 

چگونه می توانیم زبان انگلیسی را با برنامه ریزی یاد بگیریم؟

ببینید بسیاری از دانش آموزان سوالاتی درباره ی یادگیری زبان انگلیسی مانند” چگونه ما می توانیم انگلیسی یاد بگیریم؟” یا “چگونه شما انگلیسی صحبت می کنید؟” یا حتی” چگونه می توانیم به انگلیسی صحبت کردن را یاد بگیریم؟” از ما می پرسند.اما درحقیقت این ها همیشه سوالات اشتباهی هستند که برای اولین بار پرسیده می شوند. “چگونه” سوال درستی نیست که در ابتدا پرسیده شود. اولین چیزی که شما باید از خودتان بپرسید ” چرا” می باشد. اولین چیزی که من همیشه از دانش آموزانم می پرسم این است که “چرا شما می خواهید انگلیسی یاد بگیرید؟“. این به شما کمک می کند که انگیزه های درونی تان را درک کنید. دانستن این که چرا شما می خواهید انگلیسی یاد بگیرید به شما کمک می کند که بفهمید که در پایان در کجا و چه موقعیتی قرار خواهید گرفت.

در حال حاضر چگونه می توانیم زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

شما در حال حاضر اولین بخش از فرمول علمی موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی را کامل کرده اید. شما باید یک ایده نسبتا خوبی از آنچه که شما می خواهید در یادگیری زبان انگلیسی به انجام برسانید داشته باشید. شما باید بدانید هدف تان از یادگیری زبان انگلیسی چیست؟ و چرا می خواهید زبان یاد بگیرید. شما باید اهداف کوچک تری داشته باشید به منظور این که بتوانید پیشرفت تان را پی گیری کنید. حالا شما نیاز به این دارید که برنامه را عملی کنید و به رویای نا تمام تان یعنی یادگیری زبان انگلیسی و تبدیل به یک فرد مسلط جامه ی عمل بپوشانید..

یادگیری زبان انگلیسی
یادگیری زبان انگلیسی

دسترسی به بیش از چند صد پادکست سطح مبتدی در وب سایت سرزمین زبان با مراجعه به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان

پادکست سطح مبتدی برای آموزش مکالمه ی زبان انگلیسی 

پادکست‌ سطح مبتدی زبان انگلیسی مخصوصا اگر رایگان باشند منبع بسیار خوبی برای تقویت مکالمه ی زبان انگلیسی شما در سطح مبتدی هستند. همچنین پادکست‌ها به صرفه‌جویی در وقت هم کمک می‌کنند. شما می‌توانید پادکست ها را از سایت سرزمین زبان دانلود کرده و در اتوبوس یا مترو یا هر جایی دیگری به آن ها گوش بدهید.

آخرین ارسال های سایت را در بخش زیر می توانید مشاهده نمایید این مطالب شامل رادیو اینترنتی سرزمین زبان و مقالات مشاوره وبرنامه ریزی برای یادگیری زبان انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی سایت می باشد.

محصول جدید سرزمین زبان با نام پکیج شش ماهه ی زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

برای شروع آموزش زبان انگلیسی توسط خودتان ، پادکست سطح مبتدی بهترین گزینه ی برای یادگیری زبان انگلیسی شماست .

از طریق این پادکست ها شما میتوانید پله پله خودتان را برای شروع پادکست های سطح متوسط آماده کنید و مهارت های گفتاری و شنیداریتان را تا حد قابل قبولی بالا ببرید.

سرزمین زبان برای اولین بار اقدام به راه اندازی آزمون تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسى کرده است تا شما زبان آموزان عزیز بتوانید سطح زبانى خود را محک زده و در خرید بسته های آموزشى با مشکل روبرو نشوید.

برای تعیین سطح زبان انگلیسی کلیک کنید

آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی

از تخفیف های ویژه ی ما در صفحات مجازی اینستاگرام و تلگرام بهره مند شوید !

هر هفته یک آموزش تصویری از اصطلاحات زبان انگلیسی در کانال تلگرام سرزمین زبان ببینید.

کانال تلگرام مرجع آموزشی زبان انگلیسی

برای گوش دادن به آموزش های صوتی سرزمین زبان به صورت رایگان به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان مراجعه کنید.

اگر در یادگیری زبان انگلیسی تنبلی می کنید و یا هرچه تلاش می کنید نتیجه ای حاصل نمی شود و حتی اگر برای یادگیری زبان انگلیسی با دیگران مشورت می کنید و جواب آن ها به شما جوابی گنگ است پیشنهاد ما خواندن مقالات مشاوره ای و برنامه ریزی سرزمین زبان می باشد.

مشاوران آموزشی سرزمین زبان :

ساعت تماس از 10 صبح تا 6 عصر

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

شما دوستان گرامی می توانید از طریق فرم مشاوره ی زیر با مشاوران آموزشی ما به طور رایگان در ارتباط باشید .

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link