بدون رفتن به کلاس زبان انگلیسی ، انگلیسی تجارت را یاد بگیرید.

بدون رفتن به کلاس زبان انگلیسی ، انگلیسی تجارت را یاد بگیرید.

بدون رفتن به کلاس زبان انگلیسی ، انگلیسی تجارت را یاد بگیرید.

برای خیلی از افراد، نشستن در کلاس درس واقعا دردناک است. در این مقاله شما بدون رفتن به کلاس زبان انگلیسی ، انگلیسی تجارت را یاد می گیرید.کافیست نکات یادگیری زبان انگلیسی تجارت را یاد بگیرید.

مترجمان:

سرکار خانم فاطمه جلالی کارشناس زبان و ادبیات انگلیسی

علاوه بر این ، همه ما افراد پرمشغله ای هستیم. ما موقعیت هایی داریم که تمام وقت، وقت ما را می گیرد و برای ما کار سختی می باشد که زمان هایی را برای رفتن به کلاس در برنامه مان خالی کنیم. به خصوص زمانی که روی شغل و حرفه مان تمرکز کرده باشیم.

این کار فوق العاده راحتی می باشد که در خانه یا هر جای دیگری که دوست داریم مطالعه کنیم.

 

بدون رفتن به کلاس زبان انگلیسی ، انگلیسی تجارت را یاد بگیرید.
بدون رفتن به کلاس زبان انگلیسی ، انگلیسی تجارت را یاد بگیرید.

شما ممکن یک مبتدی باشید یا زبان آموزی باشید که در سطح پیشرفته زبان انگلیسی قرار گرفته اید. به هرحال هنوز هم می خواهید به صورت حرفه ای انگلیسی صحبت کنید.

اگرچه شما می خواهید در انگلیسی تجاری فوق العاده شوید اما گاهی اوقات شما ممکن است نخواهید تخت تان را هم ترک کنید.

خوشبختانه، کلاس انگلیسی تنها جایی نیست که شما انگلیسی تجاری تان را فوق العاده کنید. شما می توانید این کار را هر زمانی و در هر مکانی انجام دهید.

در ابتدا چند نکته وجود دارد که شما نیاز دارید آن ها را بدانید. حالا ما قصد داریم دقیقا به شما بگوییم که آن ها چه نکاتی هستند.

چگونه انگلیسی تجاری را بدون نشستن در کلاس درس مطالعه کنیم؟

اگر شما می خواهید در انگلیسی تجاری حرفه ای شوید باید چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی را مطالعه کنید.

Listening _Speaking _Reading _Writing

اگر شما زمان کافی صرف این چهار مهارت کنید شما می توانید در زمان اندکی در مهارت های انگلیسی تجاری حتی بدون نشستن در کلاس پیشرفت کنید.

این نکات به شما کمک می کند که با سرعت خودتان، با برنامه ریزی خودتان و محیط مورد نظرتان در انگلیسی تجاری پیش بروید.

Listening (شنیداری)

برنامه های مذاکره ای رادیو

هر جایی که شما به اینترنت دسترسی دارید به برنامه های مذاکره ای رادیو که درباره تجارت است گوش دهید.

برنامه های مذاکره ای زیادی درباره ی تجارت وجود دارد که شما می توانید از میان آن ها انتخاب کنید. سعی کنید برنامه ای را انتخاب کنید که میزبان دارد تا گوش دادن به آن لذت بخش باشد یا برنامه ای که موضوعاتش مربوط به زندگی حرفه ای شما باشد و آن را پوشش دهد.

شما می توانید با پیدا کردن برنامه های محلی در ایستگاه های رادیویی منطقه تان شروع کنید. شما می توانید کانال های رادیویی آنلاین مانند Talk Business Radio وBiz Talk Radio را امتحان کنید.

چیزی که شما خواهید آموخت: استعاره ها و تجربیات رنگارنگ که در گفتگوهای میزبانان برنامه های رادیویی استفاده می شود.

به عنوان مثال: “Make sure your ladder isn’t leaning up against the wrong wall ”

معنی: دیواری که به آن نردبان تکیه داده شده است به ما نشان می دهد زمانی که شما از نردبان بالا می روید و صعود می کنید باید در جایی قرار بگیرید که انتظارش را دارید اگر نردبان شما به دیوار اشتباه تکیه داده شده باشد.شما در صعودتان در جایگاه اشتباه قرار خواهید گرفت. این مثال در رابطه با زندگی و حرفه شما هم صدق می کند.

کانال یوتیوب Bloomberg

“Bloomberg”یکی از برندهای قابل توجه در دنیای تجارت است.

در یوتیوب شما می توانید ویدئوهای جالب زیادی که موضوعات متنوعی را پوشش می دهد از “الن پی که درباره تنوع در فناوری صحبت می کند” تا “چرا علف های هرز قانونی می تواند تنباکوهای بزرگ را نجات دهد ” را مشاهده کنید.

در واقع، موضوعاتی وجود دارد که می تواند هر کسی را که می خواهد انگلیسی و تجارت را به طور همزمان یاد بگیرد علاقه مند کند.

چیزی که شما خواهید آموخت: واژگان مربوط به نوآوری، موضوعات تجاری در اخبار و وقایع اخیر.

به عنوان مثال:”.It could be very promising in the future”

معنی: کلمه “promising” در اینجا به معنی این است که چیزی از پتانسیل زیادی برخوردار است و در مورد مورد نظر شما به نتیجه مثبتی منجر خواهد شد.

کانال یوتیوب کار آفرینان آنلاین ( The Entrepreneur online)

این کانال فوق العاده است. اگر شما تمایل دارید از کارآفرینان شگفت آور و با نفوذ بشنوید یا ویدئو های انرژی بخش با راهنمایی های مفید را تماشا کنید با این کانال همراه شوید.

چیزی که شما خواهید آموخت: واژگان مربوط به کارآفرینی.

به عنوان مثال: “To become a millionaire you need good work ethic”

معنی: work ethic باور هسته ای است که می گوید کار سخت ارزشمند است. فردی با good work ethic به کار کردن سخت معتقد است.

Speaking (صحبت کردن)

در مقابل آینه بایستید و تمرین کنید.

شما می توانید این کار را با تمرین عبارات جدیدی که آموخته اید انجام دهید. روی ادای کلمات تان کار کنید. سعی کنید تا حد امکان کلمات تان را سلیس و روان ادا کنید. برای شروع شما می توانید جملات زیر را با صدای بلند بخوانید.

Read the brief and get back to me with a first cut soon.

I expect the presentation to be done by the end of the day.

Hold down the fort while I’m on vacation.

All you need to do is get a foot in the door and you are halfway to a sale.

میزبان یک دانشجوی رشته ی MBA باشید.

یادگیری از طریق تعامل منظم با فرد دیگری، به شما کمک می کند به هر روشی انگلیسی تجاری تان را به سمت بهتر شدن پیش ببرید. به خصوص به مهارت های اسپیکینگ شما کمک می کند و باعث بهتر شدن آن می شود. شما به یک گویشور بومی گوش می دهید و می شنوید که آن ها چطور از انگلیسی استفاده می کنند.

میزبان یک دانشجوی رشته تجارت برای شام یا زندگی در کنار شما در خانه تان، یک راه فوق العاده برای انجام این کار است.

اگر شما میزبان یک دانشجوی رشته ی تجارت هستید، مطمئن شوید که این فرد، شخصی است که به تجارت علاقه مند است. شما می توانید این کار را، قبل از این که آن ها را به خانه تان دعوت کنید با بررسی مشخصات شان انجام دهید. حتی اگر رشته همه ی آن ها تجارت نیست به احتمال زیاد قبلا شغل هایی در این زمینه داشته اند. یا آن ها ممکن است از طریق اخبار اطلاعاتی در رابطه با تجارت داشته باشند.

اگر شما می خواهید میزبان یک دانشجوی خارجی از یک کشور انگلیسی زبان باشید شما باید با استادان و مدیران در یک دانشگاه محلی صحبت کنید. اگر این جا یک بخش مطالعات بین المللی یا دفتر تحصیل در خارج وجود داشته باشد. این دقیقا همان جایی است که خواهید توانست درخواست تان را عنوان کنید.

هنگامی که مهمان تان از راه می رسد. شما می توانید گفتگوی صمیمی و غیر رسمی ای را با یک شخص جدید تمرین کنید و احتمالا یک دوست جدید پیدا خواهید کرد. در اینجا چند نمونه گفتگو برای شروع آورده ایم:

Tell me about your line of work.

What is the best career to have?

Where do you think technology is headed?

Did you read the news about (insert news topic)?

Do you think Facebook will be able to stay relevant in the future?

از هر فرصتی برای مکالمه استفاده کنید.

گاهی اوقات، صحبت کردن با افراد غریبه می تواند ترسناک باشد اما این کار یک روش آسان و رایگان برای تمرین زبان انگلیسی شما است.

ما به شما پیشنهاد نمی کنیم که با هر غریبه ای که دیدید سر صحبت را باز کرده و شروع به مکالمه کنید مگر این که فرد شجاع وصمیمی ای باشید. اما زمانی که شما در یک مهمانی هستید و به طور معمول به کسی معرفی شده اید شما می توانید از این فرصت استفاده کنید و مکالمات بیشتری داشته باشید. فرصت های زیادی برای شما در محل کار اتفاق خواهد افتاد. در این جا توصیه هایی برای شروع مکالمات کوتاه با همکاران تان آورده ایم.

از افراد درباره خودشان بپرسید.

شما چه کاره هستید؟What do you do?
چند وقت است که این کار را انجام می دهید؟How long have you been doing that?
به نظر جالب می آید‍!Sounds interesting!

 

یک ارتباط بسازید.

شرکت من کاری انجام می دهد که شما ممکن است علاقه مند به …باشید.My company does something you might be interested in…
من دوستی دارم که در رشته ای مشابه رشته شما کار می کند.I have a friend who works in the same field as you

دلیلی برای ادامه مکالمه پیدا کنید.

از آن جایی که شما در این موضوع متخصص هستید عقیده شما در این…. چیست؟Since you are an expert on the matter. What are your thoughts on…
آینده صنعت تان را چگونه تصور می کنید؟What does the future of your industry look like?

یک دوست برای مکالمه پیدا کنید.

یکی از تست شده ترین روش ها برای یادگیری یک زبان ،تمرین منظم و استوار است.

داشتن یک معلم خصوصی زبان می تواند خیلی رسمی باشد اما پیدا کردن یک دوست که به داشتن مکالمه منظم علاقه مند است می تواند سرگرم کننده باشد.

اگر شما یک گویشور بومی اسپانیایی هستید و یک گویشور انگلیسی ای را می شناسید که می خواهد زبان اسپانیایی یاد بگیرد شما می توانید با هم به تبادل زبانی بپردازید. نیمی از زمان تان را اسپانیایی و نیمی دیگر را انگلیسی صحبت کنید.این یک بازی برد- برد برای هردو شما است.

شما می توانید یک دوست تبادل زبانی پیدا کنید از طریق:

از دوستان تان درخواست کنید:افراد در شبکه های در دسترس تان ممکن است افراد دیگری را بشناسند که به دنبال مهارت های زبانی مشابه هستند.

گروه های تبادل زبانی در فیس بوک: گروه های زیادی در فیس بوک وجود دارند جایی که شما می توانید افراد زیادی را ملاقات کنید افرادی که به دنبال یادگیری زبان ها از طریق تبادل زبانی هستند.

سایت های آنلاین را بررسی کنید: وب سایت هایی مانند Mylanguageexchange.com، italki و Conversation exchange سایت های فوق العاده ای هستند که شما می توانید در آن ها دوستان تبادل زبانی پیدا کنید.

Reading(خواندن)

سایت Pando

سارا لیسی یک نویسنده فوق العاده است. که محتوای بزرگی را به صورت منظم فراهم می کند. در حالی که در مترو هستید یا در خانه نشسته اید پاندو را مطالعه کنید.

چیزی که شما خواهید آموخت: انگلیسی تجاری رنگارنگ و مفید.

به عنوان مثال:

Because_ yunno _ these are two companies with a history of caving to shareholder pressure.

معنی: yunno””انگلیسی تجاری نیست اما اصطلاح ساده ای برای you know می باشد.caving یک روش ساده برای بیان واگذار کردن می باشد.

Wise Bread’s Career section

این وبلاگ برای خواندن کمی آسان تر از پاندو می باشد.اما چالش برانگیز است و ارزش خواندن به طور منظم را دارد.

چیزهایی که یاد می گیرد: واژگان حرفه ای متمرکز شده

به عنوان مثال:

It is time to being guerrilla job hunting.

معنی: Guerrilla یک تاکتیک غیر متعارف برای انجام دادن کاری است که به شیوه برنامه ریزی نشده و نابهنجار انجام می شود. در این مورد، به استفاده از ابزار نامتعارف جهت پیدا کردن شغل اشاره می کند.

Duct Tape Marketing

این وبلاگ برای کسی که در زمینه فروش و بازاریابی کار می کند فوق العاده است. به شما کمک می کند از آخرین اخبار صنعت مطلع شوید و به روز بمانید. در حالی که به شما کمک می کند درک مطلب انگلیسی تان روز به روز بهتر و بهتر شود.

چیزی که شما خواهید آموخت: اصطلاحات بازاریابی

به عنوان مثال:

The phrase “Marketing channels” will become such a part of your daily vocabulary you will never have to look it up again.

معنی:Marketing Channels (کانال های بازاریابی)، مکان های مختلف و انواعی از تبلیغات/بازاریابی هستند که شما انجام خواهید داد.مانند: کمپین های ایمیل، رسانه های چاپی و بازاریابی دیجیتال…

Writing(نوشتن)

یک مجله برای خودتان درست کنید.

در پایان روز، وقایع و فعالیت هایتان را در دفتری بنویسید. اگر شما سعی کنید که با کلماتی که در طول روز یاد گرفته اید جمله بسازید یادگیری تان را تثبیت خواهید کرد.

شما هم چنین می توانید از این مجله برای نوشتن خلاصه ها و منابعی که در کتاب ها و وب سایت های مختلف خوانده اید استفاده کنید.

Tweet

مقالات اینترنتی ای را پیدا کنید که مربوط به اهداف حرفه ای و علاقه مندی های شما باشد.سپس یک پیغام کوتاه بنویسید( کمتر از 14 حرف) و آن را در صفحه توییتر خود ضمیمه کنید. این کار به شما کمک می کند که نوشتن را به وضوح، با سرعت و منظم تمرین کنید.

توییت ها برای نوشتن بسیار آسان هستند.بنابرین شما می توانید هر روز به آسانی بنویسید.

یک دوست مکاتبه ای داشته باشید و با او مکاتبه کنید.

ممکن است این روش قدیمی و منسوخ شده باشد اما افراد زیادی وجود دارند که علاقه مند به ارتباط منظم از طریق ایمیل و نامه هستند. دوست مکاتبه ای شما ممکن است فردی باشد که شما او را در طول یک سفر ملاقات کرده باشید.یک دوست قدیمی یا همکار سابق شما باشد یا ممکن است فرد کاملا غریبه ای باشد.

این فرد ممکن است هر کسی باشد. شما باید به دوست مکاتبه ای خودتان بگویید که هر جایی در مکاتبات اشتباه کردید اشتباه تان را تصحیح کند.

هر روز سعی کنید حداقل بر روی یکی از چهار مهارت اصلی تمرکز کنید و خواهید دید که هر روز انگلیسی تجاری شما بهتر و بهتر خواهد شد.

موفق باشید.

 

بدون رفتن به کلاس زبان انگلیسی ، انگلیسی تجارت را یاد بگیرید.
بدون رفتن به کلاس زبان انگلیسی ، انگلیسی تجارت را یاد بگیرید.
کانال تلگرام سرزمین زبان :
کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

مشاوران :
-سرکار خانم جلالی مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link