اشکالات ثبت شرکت در ترکیه

اشکالات ثبت شرکت در ترکیه

اشکالات ثبت شرکت در ترکیه

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

برای بسیاری از ما ایرانی ها سوال اینست که آیا امکان ثبت شرکت و یا سرمایه گذاری در ترکیه وجود دارد؟ زیرا صحبت های اخیر مبنی بر امکان ثبت شرکت در ترکیه و اخذ اقامت دائم موجب شده تا ابهامات در این زمینه همچنان وجود داشته باشد و عده ای هم در آستانه ی از دست دادن سرمایه های خود در پشت درهای سفارت ترکیه قرار بگیرند. لذا در این موقعیت نیاز مبرم میبینیم از منابع مورد وثوق حقوقی در کنار پرونده ی مهاجرتی خود بهره بریم.

 

آیا میدانید اکثر ایرانیانی که جهت کسب و کار، زندگی، تحصیل و یا تجارت به کشور ترکیه سفر میکنند به دلیل عدم آگاهی از قوانین و عدم داشتن اطلاعات مکفی، و حتی به دلیل داشتن اطلاعات اشتباه، به بن بست میخورند و با از دست دادن سرمایه، زمان و زندگیشان به اجبار مجدد به ایران باز میگردند؟

دلیل این سر خوردگی مهاجرتی مشخص است؛

دلیل آن چیزی جز عدم آشنایی با محیط و قوانین کشور ترکیه نیست! امروزه در جوامع پیشرفته، افراد عاقل و متعهد ، با بهره گیری از دانش و تجربه ی افرادی که در صنفی خاص صاحب نظر هستند جلوی سر خوردگی ها و شکست های تصمیمات خود را میگیرند در حالی که بافت فرهنگ و عرف جامعه ی ایران به ندرت میپذیرد که به حرکت های این چنینی بها داده شود و افراد مبتنی بر تصمیمات خود محور و عاری از دانش و فرهنگ لازم، اقدام به انجام فعالیت های تخصصی میکنند.

در امر مهاجرت هم زمانی که شخص سرمایه ی خود را میبازد و یا به مشکلات و مسائل خانوادگی بر میخورد، به ناچار به یاد دفاتر حقوقی بین الملل و وکالت میفتد. این فرهنگ است که در میان ما ایرانی ها جا افتاده و هنوز به الزامات وجود یک وکیل حقوقی و مهاجرتی در پروسه ی مهاجرت خود پی نبردیم. در صورتی که به قطع یقین اگر فرایند مهاجرت خود را با یک وکیل و مشاور حقوقی شروع کنید هیچ گاه وکیل شما موجب شکست شما نشده و بر عکس از حقوق مهاجرتی شما دفاع خواهد کرد.

 

حال به جهت روشن شدن مسیر مهاجرت به کشور ترکیه از طریق ثبت شرکت، در پی پاسخ به سوالات زیر هستیم:

  • کشور ترکیه مکانی است که 3 بازار بزرگ و زنده ی جهان را به هم وصل میکند: اروپا، آسیا و خاورمیانه. تعجبی ندارد که اقتصاد این کشور از سال 2005 تاکنون 34 درصد رشد داشته است. اما آیا این موضوع موجب پیشرفت بالفعل این کشور در صنعت شده است یا خیر ؟

پر واضح است که همواره جهت اتفاق مطلوب یک جای کار میلنگد، و همیشه بعد از اتمام مراحل نهایی متوجه کمبودی در قسمتی از کار میشویم. در دیدگاه ما ایرانیها، کشوری که با ما همسایه است، و در حال پیشرفت میباشد و همچنین شرایط جوی شبیه به کشور خودمان دارد، مکان و موقعیت مناسبیست برای مهاجرت.

در این جایگاه همه ی متقاضیان، کشور ترکیه را معرفی میکنند. اما باید در نظر گرفت که معایبی هم وجود دارد که شاید فقط یک وکیل حقوقی مبانی و دلیل ان ها را بداند. بسیاری از ما اگر در جریان مراحل پیچیده ی ثبت شرکت و یا برنامه هایی از این قبیل باشیم هیچ گاه ریسک از دست دادن سرمایه ی خود را که با زحمت فراوان به دست آورده ایم نخواهیم پذیرفت.

یکی از معایب ثبت شرکت در ترکیه این است که طبق قانون جدید ثبت شرکت در کشور ترکیه، میبایست یک چهارم سرمایه ی تاسیس شرکت را به حساب یک بانک در ترکیه واریز کنید. در صورت موافقت با ثبت شرکت، و درصورت عدم وقوع اختلالات، تغییر قوانین و وقوع وقایع سوء غیر قابل پیشبینی، امکان برداشت این مبلغ را خواهید داشت. حال آنکه اگر اعتبارات برنامه ی تجاری شما تکمیل و یا تایید نگردد و شما از ادامه ی مسیر منصرف شوید و یا قانونی تغییر کند، اقدام برای بازگشت مبلغ واریز شده به حساب دولت، خود یک پرونده ی حقوقی خواهد بود و هر وکیلی بخواهد اصطلاحا پول شما را زنده کند، حق الوکاله ای بین ۸ تا ۱۰ هزار دلار طلب خواهد کرد و اصولا درگیر بازی با وکلایی خواهید شد که با اعداد نجومی خودشان، فقط به فکر پر کردن جیبشان هستند و کمترین اطلاعات را در اختیار شما میگذارند تا شما را محتاج خودشان کنند. که حصول این امر غیر منطقیست. از هزینه های زندگی هم میبایست با خبر بود تا بتوان سهل تر اقامت و زندگی در ترکیه را بررسی کرد. برای مثال هزینه های ساده و روزمره مانند کرایه تاکسیب این صورت است که برای مسافتی که شاید ۱۰دقیقه طول میکشد ۲۰ لیر میبایست پرداخت کرد یعنی حدودا ۲۰۰۰۰ تومان !!

و برای نوشیدن یک بطری آب معدنی ۰.۵ لیتری ۱ لیر یعنی حدودا ۱۵۰۰ تومان !!

همچنین برای سفر از شهر استامبول به یک شهر دیگر نیاز به پرداخت ۱۶۰ لیر که حدودا ۲۰۰۰۰۰ تومان میشود (با اتوبوس) میباشد.

 

با هزینه هایی معادل ثبت شرکت کشور ترکیه، شرایط اخذ ویزا و اقامت کشور های  برتر اروپا نظیر اتریش، آلمان، سوئیس، سوئد، انگلستان و جزایر توریستی مالتا بسیار سهل تر، مطمئن تر و بدون باخت سرمایه میباشد.  

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

( موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو ارائه دهنده خدمات آموزش زبان انگلیسی و برنامه ریزی فردی از سطح پایه تا آیلتس با تدریس اساتید مطرح انگلستان و تهران یادگیری انگلیسی شما را تضمین می کند
جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید
رادیو اینترنتی سرزمین زبان )

در دهه ی اخیر مهارتهای انگلیسی یک اصل ناگریز است چرا که زبان انگلیسی ،زبان دنیاست و همه ی ما باید با آن جلو برویم . اگر از آن دسته افرادی هستید که زبان را جزو کارهای روزمره خود قرار نداده اید بلکه هرزگاهی وقت خود را به آن اختصاص می دهید. باید بگویم در ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون دچار مشکل می شوید ،و در روند یادگیری هم افت می کنید. شما نیاز به وقف کردن زمان دارید و خبرخوب ما در سرزمین زبان این است که با  گردآوری آنها توسط آقای ابراهیم خلیل مهرنو ،این فرصت را به شما می دهیم

 

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

 – ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link