اخذ اقامت کاری در سوئد

اخذ اقامت کاری در سوئد

اخذ اقامت کاری در سوئد

اشخاصی که مایل هستند از ایران جهت اخذ ویزای کاری اقدام نمایند ،نخست باید بتوانند در سوئد یک شغل تمام وقت بیابند و یا از راه سرمایه گذاری یا ثبت شرکت، ایجاد اشتغال نمایند و به سیستم مالیاتی دولت سوئد به صورت ماهیانه مبلغی را تحت عنوان مالیت پرداخت نمایند. متقاضیان مهاجرت به این کشور که در حیطه مدیریتی تجربه و تخصص دارند، می توانند نسبت به خرید شرکت های کوچک و سود ده سوئدی اقدام نمایند و یا در رابطه با مشاغلی که در بازار کار سوئد برای آن ها متقاضی زیادی وجود دارد ؛ به صورت اینترنتی درخواست کار بدهند .

موسس سرزمین زبان ،جناب آقای ابراهیم خلیل مهرنو سعی دارد تا با انتقال مطالب نوشته به شما کمک کرده تا با تاثیر گذاری در این امر،راهگشای شما عزیزان در رسیدن به اهداف زبانی خود در کوتاهترین مدت باشید. امیداست با نظرات ارزشمند خود وازسوی دیگر قدردانی ازخدمات رایگانی که در اختیار شما گذاشته می شود،ما را در این امر همراهی کنید.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :
درد بزرگ ما در این مملکت نگرش ماست ! کسی نگرش را به ما آموزش نداده است.
یک مسئله پیچیده جوابش لزوما پیچیده نیست. بیایید نگاه ساده داشته باشیم به موضوعات.
بیایید دست معلمی را ببوسیم که پاسخ سوْال ما را نمی دهد بلکه ما را به چالش می کشاند تا بهتر یاد بگیریم. (دوست همیشگی شما مهرنو )

سرزمین زبان برگزار کننده بیش از ٢٠٠ برنامه موفق در شبکه های سه سیما ، رادیو جوان ، رادیو اقتصاد ، رادیو فرهنگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با موضوع آموزش زبان انگلیسی

(صفحه ی رسمی سرزمین زبان را در اینستاگرام دنبال کنید)

http://www.Instagram.com/Sarzaminezaban

اطلاعیه مهم :

دوستان گرامی توجه کنید که سرزمین زبان با هیچکدام از مراکز برگزار کننده ی آیلتس و تافل همکاری ندارد . و مراقب باشید که افراد سود جو از شما سوء استفاده ننمایند . متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد و مراکز از نام سرزمین زبان سو استفاده کرده و هزینه های گزافی را بر شما متحمل می کنند .

در صورت پذیرفته شدن افراد به عنوان نیروی کار، می توانند پس از درخواست رسمی کارفرمای خود از اداره کاریابی ؛ فرایند تقاضا واخذ ویزای کاری را از سفارت سوئد در تهران شروع نمایند. کارفرما در سوئد بایستی اداره مهاجرت را با توجه  به مدارک و مستندات قانع نماید که استخدام شما به سبب تخصص و توانایی شما در انجام آن شغل برای وی یا شرکت وی ضروری و سود آوراست. مسئول اتخاذ تصمیم درباره پرونده های مهاجرت کاری، اداره مهاجرت می باشد که مراحل آن از طریق  سفارتخانه های سوئد در تمامی دنیا قابل پیگیری است .

به مهاجرینی که در سوئد کار یافته باشند ، در ابتدای امر یک اقامت دو ساله داده می شود. این اقامت دو ساله در صورت ادامه کار ازجانب مهاجر دو سال دیگر تمدید می گردد وچنانچه پس از چهار سال همچنان در سوئد دارای کار باشد اقامت دائم دریافت خواهد نمود.اقامت دائم حتی در صورت بی کاری مهاجر لغو نخواهد شد .

شایان ذکر است برای مهاجرینی که از خارج از این کشور اقدام می نمایند ؛یافتن کار فقط از راه تماس اینترنتی یا تلفنی ساده به نظر نمی رسد و دراغلب مواقع نیز این روش آنچنان نتیجه بخش نیست.  پیشنهاد میشود که اشخاص از طرق دیگری نظیرتحصیل و یا توریستی وارد کشور سوئد شوند و اطلاعات مد نظر خود را جمع آوری کنند و پس از آن اقدامات کاریابی خود را دنبال نمایند.

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

آموزش تصویری سرزمین زبان

رادیو اینترنتی سرزمین زبان

محصولات آموزشی سرزمین زبان

و جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این مطلب توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد ! موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link