آموزش مکالمه زبان انگلیسی گذاشتن پیام تلفنی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی گذاشتن پیام تلفنی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی گذاشتن پیام تلفنی

سلام به کاربران محترم سرزمین زبان. در این درس از آموزش مکالمه زبان انگلیسی با موضوع گذاشتن پیام تلفنی می خواهیم انواع پیام های تلفنی  را مطرح کنیم. اینکه نحوه ی صحبت کردن پشت تلف  را به چه صورتی در مکالمه زبان انگلیسی بیان کنید و …  این مکالمه به زبان انگلیسی را چندین بار بخوانید و تکرار کنید تا کاملا به این موضوع تلسط داشته باشید.

 

وقتی تماس تلفنی با شرکتی برقرار می کنید ولی کسی پاسخگوی شما نیست می توانید بر روی پیغام گیر تلفن پیام بگذارید فقط  توجه کنید که اسمتان ، نام شرکت و شماره تماس خود را بگذارید .

 

“Hi Mary, this is Josh from ABC Company. I have some questions regarding the financial data you sent me yesterday. Can you give me a call back when you have time? My number is 555-123-4567. Thank you.”

“Hi Jack, this is Julie from Consult R Us. I am missing a couple pages on the document you sent me. Can you call me when you are free? My number again is 555-321-7654. Thank you.”

 

 

اگر پیغامی مانند بالا دریافت کردید و با شماره تلفنی که داده شده تماس گرفتید ولی کسی پاسخگو  نبود می توانید مانند عبارت زیر پیغام بگذارید و بگویید پیام تلفنی را جواب دادید

 

جواب پیام های بالا

“Hi Josh, this is Mary and I am returning your call. I’ll be in the office for the next three hours, so feel free to call me back any time. Just in case, my number is 555-234-5678.”

“Hi Julie, this is Jack. I double checked the documents I sent you and I am not sure what pages you are missing. I might not be at my desk, so feel free to call me on my cell phone. The number is 227-1000. Hope to hear from you soon so we can straighten this out.”

مقاله ی جدید سرزمین زبان در قسمت مشاوره و برنامه ریزی 

15 پیشنهاد برای یادگیری سریع و آسان زبان انگلیسی

در این مقاله ما 15پیشنهاد و نکته برای یادگیری زبان انگلیسی آورده ایم که به شما کمک می کند که سریع تر پیشرفت کنید.اهمیتی ندارد که چقدر انگلیسی می دانید.

مترجمان:

ابراهیم خلیل مهرنو موسس سرزمین زبان

سرکار خانم جلالی کارشناس زبان و ادبیات انگلیسی

آیا شما فیلم ماتریکس را دیده اید؟

اگر دیده اید، شما احتمالا صحنه ای را که شخصیت اصلی”نئو” مشغول آموزش بود به یاد می آورید.

به جای نشان دادن یک مونتاژ از او(مجموعه ای از صحنه ها) که در ساحل بدود و کار کند تا به تدریج قوی شود. شخصیت دیگری به سادگی و به طور مستقیم برنامه ای به مغز نئو تزریق می کند.

لحظه ای بعد، نئو چشمانش را باز می کند ومی گوید من کونگ فو بلدم.

در حال حاضر، از آن جایی که شما در حال یادگیری یک زبان خارجی هستید. به احتمال زیاد متوجه منظور من شده اید.

زمانی که من آن صحنه را دیدم با خودم گفتم:”ای کاش من می توانستم این کار را با زبان آلمانی یا اسپانیایی انجام دهم.” اگر شما در حال خواندن این مقاله هستید ممکن است این جمله را با خودتان گفته باشید البته فقط دررابطه با یادگیری زبان انگلیسی.

متاسفانه ماتریکس یک خیال است و هیچ برنامه کامپیوتری، معجون اسرار آمیز یا قرص جادویی برای مغز وجود ندارد که به شما کمک کند که زبان انگلیسی را فورا یاد بگیرید.

در حقیقت یادگیری زبان انگلیسی به کار زیادی نیاز دارد.

اما از آن جایی که شما در حال خواندن این مقاله هستید اولین گام را برداشته اید.شما به اندازه کافی با انگیزه هستید که بخواهید پیشرفت کنید.

هر پیشنهاد و نکته شامل مثال هایی است که به شما در سفر به یادگیری زبان انگلیسی کمک می کند.

15 پیشنهاد فوق العاده برای یادگیری سریع و آسان زبان انگلیسی

15 پیشنهاد برای یادگیری سریع و آسان زبان انگلیسی
15 پیشنهاد برای یادگیری سریع و آسان زبان انگلیسی

اگر شما برای شرکت یا اداره ای پیام گذاشتید ولی کسی به شما جواب نداد برای بار دوم مانندعبارت زیر می توانید پیام خود را بگذارید

 

“Hi Mary, this is Josh again from ABC Company. I’m not sure if you got my first message so I am leaving one more. I have some questions regarding the financial data you sent me several days ago. Can you call me at 555-123-4567 when you get a chance? Thank you.”

اگر شرکتی که تماس گرفته اید پیغام گیر نداشت  در صورتی که شخص مورد نظر شما برای پاسخگویی به شما در شرکت نبود می توانید پیام خود را به منشی شرکت بگویید تا به فرد مورد نظر برسد

 

“Can you have Julie return my call? This is Jack, and my number is 555-123-4567.”

دسترسی به بیش از چند صد پادکست سطح مبتدی در وب سایت سرزمین زبان با مراجعه به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان

پادکست سطح مبتدی برای آموزش مکالمه ی زبان انگلیسی 

پادکست‌ سطح مبتدی زبان انگلیسی مخصوصا اگر رایگان باشند منبع بسیار خوبی برای تقویت مکالمه ی زبان انگلیسی شما در سطح مبتدی هستند. همچنین پادکست‌ها به صرفه‌جویی در وقت هم کمک می‌کنند. شما می‌توانید پادکست ها را از سایت سرزمین زبان دانلود کرده و در اتوبوس یا مترو یا هر جایی دیگری به آن ها گوش بدهید.

آخرین ارسال های سایت را در بخش زیر می توانید مشاهده نمایید این مطالب شامل رادیو اینترنتی سرزمین زبان و مقالات مشاوره وبرنامه ریزی برای یادگیری زبان انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی سایت می باشد.

محصول جدید سرزمین زبان با نام پکیج شش ماهه ی زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

برای شروع آموزش زبان انگلیسی توسط خودتان ، پادکست سطح مبتدی بهترین گزینه ی برای یادگیری زبان انگلیسی شماست .

از طریق این پادکست ها شما میتوانید پله پله خودتان را برای شروع پادکست های سطح متوسط آماده کنید و مهارت های گفتاری و شنیداریتان را تا حد قابل قبولی بالا ببرید.

سرزمین زبان برای اولین بار اقدام به راه اندازی آزمون تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسى کرده است تا شما زبان آموزان عزیز بتوانید سطح زبانى خود را محک زده و در خرید بسته های آموزشى با مشکل روبرو نشوید.

برای تعیین سطح زبان انگلیسی کلیک کنید

آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی

از تخفیف های ویژه ی ما در صفحات مجازی اینستاگرام و تلگرام بهره مند شوید !

هر هفته یک آموزش تصویری از اصطلاحات زبان انگلیسی در کانال تلگرام سرزمین زبان ببینید.

کانال تلگرام مرجع آموزشی زبان انگلیسی

برای گوش دادن به آموزش های صوتی سرزمین زبان به صورت رایگان به بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان مراجعه کنید.

اگر در یادگیری زبان انگلیسی تنبلی می کنید و یا هرچه تلاش می کنید نتیجه ای حاصل نمی شود و حتی اگر برای یادگیری زبان انگلیسی با دیگران مشورت می کنید و جواب آن ها به شما جوابی گنگ است پیشنهاد ما خواندن مقالات مشاوره ای و برنامه ریزی سرزمین زبان می باشد.

مشاوران آموزشی سرزمین زبان :

ساعت تماس از 10 صبح تا 6 عصر

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان

09121035797

02144008685

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

شما دوستان گرامی می توانید از طریق فرم مشاوره ی زیر با مشاوران آموزشی ما به طور رایگان در ارتباط باشید .

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link