آموزش صوتی زبان انگلیسی با موضوع شخصیت افراد با تدریس سرزمین زبان

آموزش صوتی زبان انگلیسی با موضوع شخصیت افراد با تدریس سرزمین زبان

آموزش صوتی زبان انگلیسی با موضوع شخصیت افراد با تدریس سرزمین زبان

ما در سرزمین زبان با ارائه آموزش صوتی مکالمه زبان انگلیسی در بخش رادیو اینترنتی سرزمین زبان با موضوعات مختلف و کاربردی و استفاده از لغات و اصطلاحاتی که توسط بومیان انگلیسی زبان در مکالمه های روزمره شان به کار می برند شما را در امر یادگیری زبان انگلیسی همراهی می کنیم.

سخن ابراهیم خلیل مهرنو مؤسس سرزمین زبان :

پیشنهاد می کنم در اولین قدم از شروع یادگیری زبان انگلیسی با گوش دادن به مکالمه های روزمره زبان انگلیسی و آموزش های صوتی و تصویری تلاش کنید تا مهارت شنیدار شما در مرحله اول تقویت شود به این دلیل که شما نیاز دارید گفته های انگلیسی را متوجه شوید و بعد بتوانید به انگلیسی صحبت کنید.

ما در سرزمین زبان از اساتید مطرح و بسیار موفق و متخصص در آموزش زبان انگلیسیاستفاده می کنیم و تمامی آموزش های صوتی مکالمه زبان انگلیسی در سرزمین زبان توسط استاد حامد رفیعی بهترین مدرس آموزش تکنیک های آیلتسدر تهران با لهجه آمریکایی و همچنین سرکار خانم اسکات از کشور انگلستان با لهجه بریتانیایی به صورت روزانه برای شما تدریس و آماده می شوند.

از شما دعوت می کنیم این آموزش صوتی مکالمه زبان انگلیسی با ترجمه فارسی با تدریس متفاوت استاد حامد رفیعی را بشنوید.

این درس از آموزش زبان انگلیسی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد خوشحال می شویم که با نظرات خود ما را در بهتر کردن کیفیت آموزش انگلیسی با سرزمین زبان همراهی کنید. 

موضوع پادکست امروز ما در مورد شخصیت افراد است. در درس های قبلی در مورد ظاهر افراد صحبت کردیم و به توصیف آن پرداختیم. امروز می خواهیم در مورد شخصیت افراد صحبت کنیم. این دو موضوع همیشه جز مهترین موضوعات در زبان انگلیسی بوده چرا که در طول روز بسیار در مورد افراد مختلف صحبت میکنیم و از لغات و اصطلاحات مختلف استفاده میکنیم. در آزمون آیلتس یکی از سوالاتی که همیشه از داوطلبین پرسیده می شود در مورد شخصیت یکی از اعضای خانواده و یا یکی از دوستان است. بنابراین گوش دادن به این پادکست می تواند در آزمون آیلتس بخش اسپیکینگ نیز به شما کمک کند. البته این نکته را هم بگوییم که پادکست های دیگری در مورد همین موضوع در وب سایت سرزمین زبان قرار داده خواهد شد. در هر یک از این پادکست ها سعی کرده ایم 30 لغت جدید را به شما عزیزان آموزش دهیم.
یادگیری زبان انگلیسی
پادکست آموزشی زبان انگلیسی
Joann: Oh, are those pictures of your kids? 

Artem: Yes. These are my three daughters and these are my two sons. 

Joann: Your sons look so alike. Are they similar in personality, too? 

Artem: It’s funny you ask that. My wife and I are always saying how different they are from one another, even though they’re the closest in age. Sergey, the younger one, is moody and a little timid,while his older brother, Dennis, is talkative and cheerful all the time. 

Joann: That’s really interesting. You know, I have an older sister and we’re only a year apart, but we have very different personalities, too. When I was little, I was bad- tempered and I always fought with my brothers and sisters, while my sister was a little angel. She was always patient and generous. I really looked up to her. 

Artem: It’s hard for me to believe that you were ever bad-tempered. You’re so even- keeled now. Me, on the other hand, I was a selfish and stubborn kid. I’m surprised that my parents put up with me.

Joann: I’m sure you’re exaggerating. All kids are a little selfish and stubborn, I think. Good thing most of us grow out of it as we get older. 

Artem: Well, that may be true, but according to my wife and kids, I’m still the most stubborn person in the world. They may be right. 

لطفا جهت ورود به هر بخش کلیک کنید:

شبکه ی تصویری سرزمین زبان
رادیو اینترنتی سرزمین زبان
مشاهده محصولات سرزمین زبان
آموزش زبان انگلیسی
آموزش آیلتس
مقالات مشاوره و برنامه ریزی
عصرونه با سرزمین زبان
آموزش زبان انگلیسی
مشاوره رایگان آزمون آیلتس

-سرکار خانم موسوی مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم راد مشاور و کارشناس فروش

– سرکار خانم فیضی مشاور و کارشناس فروش

-سرکار خانم مهرنو مشاور و کارشناس فروش

– ابراهیم خلیل مهرنو موسس و مشاور آموزشی سرزمین زبان

ساعت تماس از 10 صبح تا 10 شب

شماره های تماس با تیم مشاوره ای سرزمین زبان :

09121035797

09128382836

09128382837

02144961935

02144961936

09128299196

09128299197

09128299198

سامانه پیامک :

30004033

سرزمین زبان ، سرزمینی به وسعت ایران

این آموزش صوتی توسط سرزمین زبان برای اولین بار ارائه می شود هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی و جدی دارد !

موسسه فرهنگی و آموزشی سرزمین زبان مهرنو با شماره ثبت ٢٢۴۶۵

جهت مشاوره رایگان از طرف سرزمین زبان فرم زیر را پر کنید.

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 دانلود رایگان هفته سرزمین زبان

نکات ضروری گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود فرم زیر را تکمیل کنید
دانلود جزوه
close-link